м. Івано-Франківськ, вул. Ак. Cахарова 25а
Прокласти маршрут

Центр практичної стоматології – ваша ідеальна посмішка

Записатись на прийом Онлайн консультація

Історія стоматології

Щира усмішка – найкраще вітання та символ доброзичливості. Залежить вона перш за все від здоров’я зубів та ротової порожнини. Наш Центр практичної стоматології подбає про ваші посмішки та здоров’я зубів, запропонувавши ефективне лікування та висококваліфікований сервіс. Перша клініка була започаткована в 2008 році у Закарпатті, місто Міжгір’я. З того часу ми постійно розвиваємося та вдосконалюємося. Вже у 2016 року розпочалася робота нової клініки в Івано-Франківську. Наші спеціалісти уважно слідкують за новинками у світі стоматології та покращення естетичного виду зубів, щоб подарувати вам найцінніше – можливість щиро усміхатися!

Командна робота професіоналів

Для кращого розуміння та вирішення ваших проблем, у нас в клініці працюють вузькі спеціалісти, кожен з яких є професіоналом у своїй галузі. Такий підхід дає можливість якомога детальніше вивчити проблему, розглядаючи її комплексно з різних боків. Постійне підвищення кваліфікації спеціалістів, вивчення новинок та використання інноваційних технологій – запорука надання якісних послуг для вас. Найновіші технології та методи лікування роблять відвідування стоматологічної клініки приємним, ефективним та безболісним.

Наш Центр практичної стоматології надає всі види стоматологічного лікування та послуг:

  • Професійна гігієна. Кожна людина повинна проходити чистку зубів 2 рази на рік починаючи з першого прорізаного зуба
  • Дитяча стоматологія. Перші візити до стоматолога – важливі та відповідальні. Саме тому ми забезпечуємо приємну атмосферу та делікатне ставлення до дітей, гарантуючи безболісне лікування.
  • Ортодонтія. Профілактика, корекція та виправлення прикусу, що може відбуватися різними шляхами, спосіб необхідно підбирати індивідуально.
  • Імплантологія. Встановлення імплантантів у випадках відсутності одного або декількох зубів.
  • Хірургія. Деякі проблеми неможливо вирішити без хірургічного втручання. Багаторічний досвід роботи спеціалістів гарантує безпечність та професійний підхід до кожного пацієнта.
  • Терапевтична. Лікування карієсу та кореневих каналів зубів за використанням дентального операційного мікроскопа
  • Ортопедична стоматологія. Повне функціональне та естетичне відновлення функцій та естетики зуба або імплантанту – протезування знімне та незнімне, коронки, накладки, вініри.

У нас ви зможете не лише лікувати, але й проходити профілактику захворювань. Регулярно спостерігаючи стан ротової порожнини, можна раніше виявити можливі проблеми та позбутися їх на початкових стадіях ураження зубів. Лікарі нашого центру підходять до лікування комплексно, враховуючи не лише виявлену проблему, але й можливі причини її виникнення. План лікування складається індивідуально під пацієнта, адже кожен випадок має свої особливості та потреби. 

Підтримує рівень та роботу спеціалістів новітнє обладнання, за допомогою якого проведення діагностики стає швидшим та простішим для пацієнта. Наші технології відповідають всім нормам та вимогам, інструменти проходять кілька ступеневу дезінфекцію перед кожним новим пацієнтом. Також ми систематично оновлюємо наше технічне забезпечення з появою нових технологій та інструментів.

Наша робота – робити вас щасливими

Окрім практичної сторони роботи, ми також дбаємо про моральний аспект, саме тому привітність персоналу та доброзичливе спілкування стоять на першому місці під час прийому клієнта. Закарпаття та Івано-Франківськ вже сьогодні зустрічають щасливими та здоровими усмішками. Головна мета Центру практичної стоматології  – покращити ваш рівень життя, використовуючи усі можливості сучасної стоматології, нових технологій та кваліфікованого погляду професіоналів. Ваше здоров’я – найкращий показник роботи, відповідальності та професійного рівня працівників центру. Ми дбаємо про ваші усмішки!

Відгуки

«Відчувається, що працюють професіонали»

О. Остапенко

Була на прийомі, проводилось обстеження та лікування. Гарне обслуговування, лікування, ставлення персоналу, якісне обладнання. Відчувається що працюють професіонали. Буду радити цей центр знайомим.

«Вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами!»

Від рятувальника Ігоря Біскупа

Всю команду клініки “Центр практичної стоматології” щиро вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами! Миру і злагоди у ваших родинах, нових починань у 2016 році, хорошого настрою, щастя, любові та достатку і нехай усе задумане і мрії збудиться.

«Обстеження на дуже сучасному обладнанні»

Гойда О.

Проводив обстеження і лікування в стоматології. Все дуже сподобалось. Обстеження на дуже сучасному обладнанні, персонал і лікарі обслуговують на високому професійному рівні. Бажаю успіху.

«Wish you to always progress, and heath for all!»

Iryna from California

It was a great pleasure to be a patient in such beautiful clinic. You have very comfortable and pleasant atmosphere, which makes you want to come back. All doctors and personnel are extremely friendly. Thank you very much for such wonderful experience. I advise everyone to visit this professional and upscale dentistry. Wish you to always progress, and heath for all!

«Рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий»

Юрій Андрійович

У центрі практичної стоматології я вперше побував тиждень тому, що було пов’язано з невиліковною операцією. Завдяки працівникам Центру все пройшло легко й безболісно, рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий. Хочеться побажати Центрові так тримати й надалі. І за потреби – приходити ще. З найкращими побажаннями.

«Приятно поразила современная методика лечение»

Атаманчук О.С.

Совершенно случайно попала в данное заведение поставить пломбу. Была просто приятно шокирована профессиональному подходу к процессу. Приятно поразила современная методика лечение. Огромная благодарность доктору Олегу Гавинскому за чуткость, старательность, профессионализм. Видно что человек на своем месте и очень любит свою роботу. Также огромное спасибо всему персоналу за внимательность, вежливость и понимание.

«Пізніше ще меншого сина приведем»

Куляк А.Г.

Ми ходим до Оксани Сергіївни, дуже задоволені (особливо дитина). Якісне лікування, хороше ставлення до дитини. Оксана Сергіївна прекрасний спеціаліст, дуже приємний лікар, хочеться іще приходити. Ми дуже задоволені, будем ходити до Оксани Сергіївни і пізніше ще меншого сина приведем. Центр Практичної Стоматології буду рекомендувати усім.

«Щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу»

Кулик С.І.

Шановні лікарі клініки “Центр практичної стоматології” щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу. Щоб ваша робота була для клієнтів задовільною. Хай щастить Вам.

«Велике дякую за професійний підхід»

Сім'я Ходак

Велике дякую за професійний підхід, дбайливе ставлення, здорову та щасливу посмішку. Процвітання ВАМ!

Відео від клієнтів

Гніда
Андрій
Богданович


Головний лікар

Детальніше про лікаря

Гніда
Оксана
Сергіївна


Дитячий стоматолог

Детальніше про лікаря

Гавінський
Олег
Олегович


Лікар терапевт та ендодонтист

Детальніше про лікаря

Гніда
Юліана
Богданівна


Лікар ортодонт

Детальніше про лікаря

Мельник
Ярослав
Володимирович

Лікар-ортопед

Детальніше про лікаря

Гніда
Богдан
Юліанович


Лікар хірург-імплантолог

Детальніше про лікаря

Залишились запитання?

Вкажіть контактну інформацію та час для дзвінка і наш адміністратор зателефонує Вам у зручний для Вас час!