м. Івано-Франківськ, вул. Ак. Cахарова 25а
Прокласти маршрут

Видалення зубів – безболісність та ефективність

Записатись в клініку Онлайн консультація
Видалення зубів

Видалення зубів

Бувають випадки, коли захворювання ротової порожнини приводять до видалення зубів. Як правило, головною причиною необхідності такої операції являється ігнорування та прогресування простих захворювань, які з часом приводять до різних хронічних проблем. Раніше стоматологи виконували такого плану операції більш часто, сьогодні сучасні медичні протоколи та можливості дозволяють робити це тільки при крайній необхідності та в складних ситуаціях.

Наш Центр практичної стоматології, клініки якого знаходяться у Івано-Франківську та Міжгір’ї, працює по сучасним методикам та інноваційним технологіям. Лікарі підходять індивідуально та з відповідальністю до кожного випадку, стараючись при можливості зберегти зуб, не проводити його видалення. Ми пропонуємо сучасні методики відновлення та лікування.

Необхідність видалення зубів

Існують медичні показання до обов’язкового видалення зубів, що поділяються умовно на планові та невідкладні. Необхідність невідкладного втручання, як правило, виникає при гострих запальних гнійних процесах, що розповсюджуються на кістку щелепи. Також це нестерпна біль, неможливість проведення при цьому консервативного лікування та відсутність функціональної цінності зуба.

Також проводиться видалення зуба у плановому індивідуальному порядку, який визначає стоматолог. Головними показаннями до цього являються:

  • Запущений карієс, при якому уражена більша частина зуба, існує ризик розповсюдження інфекції по всій порожнині рота;
  • Значна рухомість зубів( пародонтит четвертої стадії), коли неефективно проводити лікування;
  • Здійснення ортодонтичного лікування;
  • Значне руйнування зуба (залишилися частинки кореня, уламки);
  • Неправильне прорізування та ріст зуба мудрості, зміна при цьому прикусу, симетрії обличчя.

Видалення зубів мудрості та рекомендації стоматологів

Часто зуби мудрості (вісімки) бувають проблемними, через недостатність місця в щелепі вони прорізаються неправильно та мають нефізіологічне розташування. Вони можуть рости з нахилом, травмуючи слизову поверхню щоки. Через ускладнення гігієнічного чищення вісімки можуть руйнуватися карієсом або іншими захворюваннями. Зуби із складними патологіями найчастіше видаляють.

Так як вісімки мають складну будову системи коренім, їх усунення буде тривалим та непростим. На складність процесу впливає розташування (нижня чи верхня щелепа), ступінь складності формування коренів. Часто для забезпечення доступу до зуба розсікають ясна. Після усунення зуба, хірург-стоматолог зашиває утворену лунку.

Лікарі нашого стоматологічного центру в місті Івано-Франківськ та Міжгір’ї рекомендують після видалення вісімок, в залежності від складності процесу, дотримуватися таких моментів:

  • Утримуватися першу годину від прийому їжі. Не слід вживати декілька днів гостру та кислу їжу, гарячі страви та напої.
  • Перші десять днів слід відкласти зайняття спортом та будь-які сильні фізичні навантаження. Не треба відвідувати басейн, сауни, солярій, не слід перебувати тривало на палючому сонці.
  • Важливо дотримуватися гігієни ротової порожнини, що буде сприяти швидкому та правильному загоєнню рани. Першу добу не слід проводити ніяких полоскань, а з наступної доби треба родити антисептичні ротові ванночки. В ділянці втручання зуби чистіть щіткою з м’якою щетиною.
  • В залежності від складності видалення зуба лікарем-стоматологом назначається медикаментозний курс , який слід виконувати з відповідальністю.
  • Якщо при видаленні буди накладені шви, то десь через тиждень хірург-стоматолог робить плановий огляд із зняттям швів.

Наш Центр практичної стоматології гарантує індивідуальний підхід до кожної проблемної ситуації та при можливості збереження зубів. Наші лікарі завжди до останнього боряться за кожен зуб, використовуючи сучасні методики лікування та обладнання, проводять процедуру видалення в крайньому випадку. Ми дбаємо про ваш комфорт та безболісність лікування, про збереження здоров’я та естетики ваших зубів. 

Відгуки

«Відчувається, що працюють професіонали»

О. Остапенко

Була на прийомі, проводилось обстеження та лікування. Гарне обслуговування, лікування, ставлення персоналу, якісне обладнання. Відчувається що працюють професіонали. Буду радити цей центр знайомим.

«Вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами!»

Від рятувальника Ігоря Біскупа

Всю команду клініки “Центр практичної стоматології” щиро вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами! Миру і злагоди у ваших родинах, нових починань у 2016 році, хорошого настрою, щастя, любові та достатку і нехай усе задумане і мрії збудиться.

«Обстеження на дуже сучасному обладнанні»

Гойда О.

Проводив обстеження і лікування в стоматології. Все дуже сподобалось. Обстеження на дуже сучасному обладнанні, персонал і лікарі обслуговують на високому професійному рівні. Бажаю успіху.

«Wish you to always progress, and heath for all!»

Iryna from California

It was a great pleasure to be a patient in such beautiful clinic. You have very comfortable and pleasant atmosphere, which makes you want to come back. All doctors and personnel are extremely friendly. Thank you very much for such wonderful experience. I advise everyone to visit this professional and upscale dentistry. Wish you to always progress, and heath for all!

«Рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий»

Юрій Андрійович

У центрі практичної стоматології я вперше побував тиждень тому, що було пов’язано з невиліковною операцією. Завдяки працівникам Центру все пройшло легко й безболісно, рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий. Хочеться побажати Центрові так тримати й надалі. І за потреби – приходити ще. З найкращими побажаннями.

«Приятно поразила современная методика лечение»

Атаманчук О.С.

Совершенно случайно попала в данное заведение поставить пломбу. Была просто приятно шокирована профессиональному подходу к процессу. Приятно поразила современная методика лечение. Огромная благодарность доктору Олегу Гавинскому за чуткость, старательность, профессионализм. Видно что человек на своем месте и очень любит свою роботу. Также огромное спасибо всему персоналу за внимательность, вежливость и понимание.

«Пізніше ще меншого сина приведем»

Куляк А.Г.

Ми ходим до Оксани Сергіївни, дуже задоволені (особливо дитина). Якісне лікування, хороше ставлення до дитини. Оксана Сергіївна прекрасний спеціаліст, дуже приємний лікар, хочеться іще приходити. Ми дуже задоволені, будем ходити до Оксани Сергіївни і пізніше ще меншого сина приведем. Центр Практичної Стоматології буду рекомендувати усім.

«Щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу»

Кулик С.І.

Шановні лікарі клініки “Центр практичної стоматології” щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу. Щоб ваша робота була для клієнтів задовільною. Хай щастить Вам.

«Велике дякую за професійний підхід»

Сім'я Ходак

Велике дякую за професійний підхід, дбайливе ставлення, здорову та щасливу посмішку. Процвітання ВАМ!

Відео від клієнтів

Гніда
Андрій
Богданович


Головний лікар

Детальніше про лікаря

Гніда
Оксана
Сергіївна


Дитячий стоматолог

Детальніше про лікаря

Гавінський
Олег
Олегович


Лікар терапевт та ендодонтист

Детальніше про лікаря

Гніда
Юліана
Богданівна


Лікар ортодонт

Детальніше про лікаря

Мельник
Ярослав
Володимирович

Лікар-ортопед

Детальніше про лікаря

Гніда
Богдан
Юліанович


Лікар хірург-імплантолог

Детальніше про лікаря

Залишились запитання?

Вкажіть контактну інформацію та час для дзвінка і наш адміністратор зателефонує Вам у зручний для Вас час!