м. Івано-Франківськ, вул. Ак. Cахарова 25а
Прокласти маршрут

Дитяча посмішка в надійних руках

Записатись на прийом Онлайн консультація

Гігієна та профілактика

Зубний біль являється сильним, нестерпним та небажаним. Тому краще попередити виникнення стоматологічних захворювань, а ніж потім їх лікувати. Наш Центр практичної стоматології у місті Івано-Франківськ та Міжгір’ї рекомендує проводити регулярно професійну гігієну зубів. Адже це важлива складова профілактики захворювань в комплексі з щоденною гігієною порожнини рота. Частота її проведення, як правило, один-два рази на рік, але установлює це лікар індивідуально кожному пацієнту, враховуючи стан зубів та ситуацію.

Команда наших спеціалістів завжди дбає про здоров’я вашої ротової порожнини, тому ми наполегливо рекомендуємо своєчасно проводити профілактичні заходи та професійну гігієну з метою попередження захворювань.

Гігієна ротової порожнини

Щоб запобігти появленню карієсу або інших захворювань зубів та ротової порожнини, слід щоденно дотримуватися головних правил гігієни. Робити це необхідно з перших тижнів життя, привчаючи дитину до важливих звичок, які слід виконувати щодня.

Наші лікарі для профілактики рекомендують дотримуватись таких простих порад:

  • Чищення зубів два рази на день якісною, правильно підібраною зубною пастою (із вмістом фтору) та щіткою оптимальної жорсткості;
  • Використання флосу (зубної нитки) та міжзубних йоршиків для якісного видалення нальоту та залишків їжі із міжзубних проміжків;
  • Збалансований раціон харчування, щоб організм отримував потрібну кількість мікроелементів та мінералів;
  • Регулярний профілактичний огляд у стоматолога, рекомендовано двічі на рік.

Привчити дитину з перших тижнів життя до щоденної правильної гігієни ротової порожнини – зробити вигідну інвестицію в її здоров’я на все життя.

Професійна гігієна зубів дорослих та дітей

Дбати про здоров’я дитини потрібно з малечку, щоб запобігти проблем у майбутньому. Так само, як і дорослим, дітлахам рекомендовано проводити професійну гігієну зубів. Під час даної процедури знімаються зубні відкладення та каміння, які з часом призводять до появи стоматологічних захворювань. Методи та засоби, за допомогою яких відбувається дитяча професійна гігієна звичайно ж відрізняється від тих, які використовуються для дорослих. Вони підбираються за рекомендаціями дитячого лікаря-стоматолога

Як часто необхідно проводити професійну гігієну дітям, вирішує стоматолог. При цьому він враховує вік та стан ротової порожнини, наявність у малечі навичок самостійної гігієни та загальний стан здоров’я. Після чищення зубів виконується процедура ремінералізації, яка зміцнює та захищає ще слабку (незрілу) емаль, насичуючи її фтором та іншими мінералами.

Герметизація фісур – профілактика виникнення карієсу у дітей

Одним з найефективніших методів профілактики карієсу в у дітей є герметизація (запечатування) фісур (заглиблень на жувальній поверхні здорових зубів між їх горбами). Такий спосіб застосовують як для молочних, так і для постійних зубів у дітей.  Головна мета такої процедури полягає в заповненні природніх заглиблень пломбувальним матеріалом (герметиком). Даний матеріал захищає поверхню, робить її менш рельєфною, перешкоджає накопиченню в фісурах нальоту та зміцнює емаль зубів. Як правило, діти не дуже ретельно чистять жувальні зуби, емаль яких не закінчила мінералізуватись в фісурах. Саме незріла емаль та м’який наліт являються гарними умовами для появи карієсу.

Лікарі нашого Центру практичної стоматології, який находиться в Міжгір’ї та Івано-Франківську, вірять в те, що здорову усмішку потрібно виховувати з дитинства. Саме тому ми вважаємо профілактику захворювань та щоденну гігієну основною здоров’я дитини.


Послуги для наймолодших пацієнтів

Діткам так подобається у нас, що вони з радістю приходять на прийом до дитячого стоматолога.

Відгуки

«Відчувається, що працюють професіонали»

О. Остапенко

Була на прийомі, проводилось обстеження та лікування. Гарне обслуговування, лікування, ставлення персоналу, якісне обладнання. Відчувається що працюють професіонали. Буду радити цей центр знайомим.

«Вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами!»

Від рятувальника Ігоря Біскупа

Всю команду клініки “Центр практичної стоматології” щиро вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами! Миру і злагоди у ваших родинах, нових починань у 2016 році, хорошого настрою, щастя, любові та достатку і нехай усе задумане і мрії збудиться.

«Обстеження на дуже сучасному обладнанні»

Гойда О.

Проводив обстеження і лікування в стоматології. Все дуже сподобалось. Обстеження на дуже сучасному обладнанні, персонал і лікарі обслуговують на високому професійному рівні. Бажаю успіху.

«Wish you to always progress, and heath for all!»

Iryna from California

It was a great pleasure to be a patient in such beautiful clinic. You have very comfortable and pleasant atmosphere, which makes you want to come back. All doctors and personnel are extremely friendly. Thank you very much for such wonderful experience. I advise everyone to visit this professional and upscale dentistry. Wish you to always progress, and heath for all!

«Рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий»

Юрій Андрійович

У центрі практичної стоматології я вперше побував тиждень тому, що було пов’язано з невиліковною операцією. Завдяки працівникам Центру все пройшло легко й безболісно, рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий. Хочеться побажати Центрові так тримати й надалі. І за потреби – приходити ще. З найкращими побажаннями.

«Приятно поразила современная методика лечение»

Атаманчук О.С.

Совершенно случайно попала в данное заведение поставить пломбу. Была просто приятно шокирована профессиональному подходу к процессу. Приятно поразила современная методика лечение. Огромная благодарность доктору Олегу Гавинскому за чуткость, старательность, профессионализм. Видно что человек на своем месте и очень любит свою роботу. Также огромное спасибо всему персоналу за внимательность, вежливость и понимание.

«Пізніше ще меншого сина приведем»

Куляк А.Г.

Ми ходим до Оксани Сергіївни, дуже задоволені (особливо дитина). Якісне лікування, хороше ставлення до дитини. Оксана Сергіївна прекрасний спеціаліст, дуже приємний лікар, хочеться іще приходити. Ми дуже задоволені, будем ходити до Оксани Сергіївни і пізніше ще меншого сина приведем. Центр Практичної Стоматології буду рекомендувати усім.

«Щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу»

Кулик С.І.

Шановні лікарі клініки “Центр практичної стоматології” щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу. Щоб ваша робота була для клієнтів задовільною. Хай щастить Вам.

«Велике дякую за професійний підхід»

Сім'я Ходак

Велике дякую за професійний підхід, дбайливе ставлення, здорову та щасливу посмішку. Процвітання ВАМ!

Відео від клієнтів

Гніда
Андрій
Богданович


Головний лікар

Детальніше про лікаря

Гніда
Оксана
Сергіївна


Дитячий стоматолог

Детальніше про лікаря

Гавінський
Олег
Олегович


Лікар терапевт та ендодонтист

Детальніше про лікаря

Гніда
Юліана
Богданівна


Лікар ортодонт

Детальніше про лікаря

Мельник
Ярослав
Володимирович

Лікар-ортопед

Детальніше про лікаря

Гніда
Богдан
Юліанович


Лікар хірург-імплантолог

Детальніше про лікаря

Залишились запитання?

Вкажіть контактну інформацію та час для дзвінка і наш адміністратор зателефонує Вам у зручний для Вас час!