м. Івано-Франківськ, вул. Ак. Cахарова 25а
Прокласти маршрут

Імплантація – якісне відновлення втрачених зубів на все життя

Записатись в клініку Онлайн консультація
імплантація

Імплантація

Втрата зубів – дуже серйозна проблема. Якщо на неї не звертати увагу та своєчасно не усувати, в організмі неминуче будуть відбуватися негативні зміни. В бік відсутнього зуба почнуть зміщуватися сусідні, внаслідок погіршиться прикус, буде важче жувати, а також може з’явитися головний біль. Поява щілини та нахилу зубів, безсумнівно, вплине на красу вашої посмішки. Через те, що щелепна кістка не отримує необхідного навантаження, у місці втрати, вона почне атрофуватися, внаслідок з часом зміниться форма обличчя.

Щоб не призвести до таких тяжких наслідків, наш Центр практичної стоматології в Івано-Франківську та Міжгір’ї проводить професійне лікування та відновлення втрачених зубів сучасними методами. Використовується швидке, безболісне та довготривале рішення – імплантати, які являються надійними замінниками коренів зуба.

Прогресивніше та довговічніше ніж мостові чи знімні протези

Відновити втрачені зуби можна використовуючи ортопедичні конструкції, наприклад, мостові або знімні протези. Вони в порівнянні з імплантатами більш прості та доступні фінансово. Мостові протези – з’єднання коронок штучних зубів, що встановлюються з опорою на сусідні здорові. Знімні протези у вигляді платин – класичне та доступне рішення для тих, хто втратив більшість або всі зуби. Головна незручність їх використання – обмеження можливості жування твердих продуктів. Також можливе виникнення психологічного дискомфорту, пов’язаний з необхідністю знімати протез.

Можна обрати кращий спосіб відновлення втрачених зубів – лікування з використанням зубних імплантів. В наш час імплантація – найбільш прогресивний спосіб відновити один, декілька або всі втрачені зуби. Наш Центр практичної стоматології рекомендує таке рішення своїм пацієнтам.

Характеристики та переваги процедури імплантації

Імплант, як замінник кореня зуба, виготовляють з особливо міцного, але легкого матеріалу – титан, цирконій, їх сплави. Головна характеристика таких матеріалів – біологічна сумісність з щелепною кісткою матеріалу. Втрачений зуб відновлюється шляхом встановлення імплантату в щелепну кістку, та в подальшому використовується як опора для коронки. У кожного пацієнта клінічна ситуація відмінна, тому вказати точні терміни імплантації не завжди можливо. Вони можуть коливатись від одного місяця до року в залежності від складності.

Процедура імплантації характеризується таким основним перевагами:

  • Надійність та ефективність, імплантати приживлюються у 96% випадків;
  • Безболісна, проста та швидка операція, для якої достатньо місцевої анестезії та усього 30-60 хвилин;
  • Максимальний естетичний результат, відрізнити імплантований зуб від справжнього може тільки лікар після уважного огляду ротової порожнини;
  • Відновлення втрачених зубів без пошкодження здорових сусідніх;
  • Бездоганне функціонування імплантатів протягом усього життя.

Відновлення втрачених зубів з використанням імплантатів усуває негативні наслідки їх відсутності, повертається їх функціональність, налагоджується правильний процес травлення. За допомогою імплантації можна створити додаткову опору й встановити незнімний протез, а також зробити опору для покращення фіксації знімного протеза.

Лікарі нашого стоматологічного центру у місті Івано-Франківськ та Міжгір’ї назначають пацієнтам у післяопераційний період приймати антибіотики, протизапальні препарати та місцеві ополіскувачі. Можливі післяопераційні набряки та болі контролюються медикаментозно і, як правило, не сильно турбують пацієнта. Шви знімаються через 7-10 діб після. У більшості випадків пацієнти почувають себе чудово, тому не випадають із суспільного життя.

Відгуки

«Відчувається, що працюють професіонали»

О. Остапенко

Була на прийомі, проводилось обстеження та лікування. Гарне обслуговування, лікування, ставлення персоналу, якісне обладнання. Відчувається що працюють професіонали. Буду радити цей центр знайомим.

«Вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами!»

Від рятувальника Ігоря Біскупа

Всю команду клініки “Центр практичної стоматології” щиро вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами! Миру і злагоди у ваших родинах, нових починань у 2016 році, хорошого настрою, щастя, любові та достатку і нехай усе задумане і мрії збудиться.

«Обстеження на дуже сучасному обладнанні»

Гойда О.

Проводив обстеження і лікування в стоматології. Все дуже сподобалось. Обстеження на дуже сучасному обладнанні, персонал і лікарі обслуговують на високому професійному рівні. Бажаю успіху.

«Wish you to always progress, and heath for all!»

Iryna from California

It was a great pleasure to be a patient in such beautiful clinic. You have very comfortable and pleasant atmosphere, which makes you want to come back. All doctors and personnel are extremely friendly. Thank you very much for such wonderful experience. I advise everyone to visit this professional and upscale dentistry. Wish you to always progress, and heath for all!

«Рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий»

Юрій Андрійович

У центрі практичної стоматології я вперше побував тиждень тому, що було пов’язано з невиліковною операцією. Завдяки працівникам Центру все пройшло легко й безболісно, рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий. Хочеться побажати Центрові так тримати й надалі. І за потреби – приходити ще. З найкращими побажаннями.

«Приятно поразила современная методика лечение»

Атаманчук О.С.

Совершенно случайно попала в данное заведение поставить пломбу. Была просто приятно шокирована профессиональному подходу к процессу. Приятно поразила современная методика лечение. Огромная благодарность доктору Олегу Гавинскому за чуткость, старательность, профессионализм. Видно что человек на своем месте и очень любит свою роботу. Также огромное спасибо всему персоналу за внимательность, вежливость и понимание.

«Пізніше ще меншого сина приведем»

Куляк А.Г.

Ми ходим до Оксани Сергіївни, дуже задоволені (особливо дитина). Якісне лікування, хороше ставлення до дитини. Оксана Сергіївна прекрасний спеціаліст, дуже приємний лікар, хочеться іще приходити. Ми дуже задоволені, будем ходити до Оксани Сергіївни і пізніше ще меншого сина приведем. Центр Практичної Стоматології буду рекомендувати усім.

«Щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу»

Кулик С.І.

Шановні лікарі клініки “Центр практичної стоматології” щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу. Щоб ваша робота була для клієнтів задовільною. Хай щастить Вам.

«Велике дякую за професійний підхід»

Сім'я Ходак

Велике дякую за професійний підхід, дбайливе ставлення, здорову та щасливу посмішку. Процвітання ВАМ!

Відео від клієнтів

Гніда
Андрій
Богданович


Головний лікар

Детальніше про лікаря

Гніда
Оксана
Сергіївна


Дитячий стоматолог

Детальніше про лікаря

Гавінський
Олег
Олегович


Лікар терапевт та ендодонтист

Детальніше про лікаря

Гніда
Юліана
Богданівна


Лікар ортодонт

Детальніше про лікаря

Мельник
Ярослав
Володимирович

Лікар-ортопед

Детальніше про лікаря

Гніда
Богдан
Юліанович


Лікар хірург-імплантолог

Детальніше про лікаря

Залишились запитання?

Вкажіть контактну інформацію та час для дзвінка і наш адміністратор зателефонує Вам у зручний для Вас час!