м. Івано-Франківськ, вул. Ак. Cахарова 25а
Прокласти маршрут

Ортодонтична стоматологія – покращення зовнішнього вигляду та функціоналу зубів

Записатись в клініку Онлайн консультація
Ортодонтична стоматологія

Ортодонтія

Ортодонтія – це діагностика, профілактика і лікування порушень цілісності, а також функцій зубо-щелепової системи, аномалій прикусу і окремих зубів.

Часто нерівні зуби і неправильний прикус вважають як суто естетичний недолік, який зменшує привабливість посмішки, але насправді проблема набагато серйозніша. Вона може призвести до поганої дикції, клацання та дискомфорту в суглобах, головної болі, швидкому стиранню емалі і навіть проблеми з поставою та хребтом.

За різними даними від 50% до 80% дітей раннього віку вже потребують огляду у ортодонта. Як тільки у дитини з’являються перші молочні зуби, виникає ризик формування (патологій прикусу) ортодонтичних аномалій.

Сучасні методи лікування патологій прикусу

Лікування різних патологій прикусу можна проводити пацієнту в любому віці. Цим займається лікар-ортодонт.

На сьогоднішній день існує багато методів і способів для усунення проблем:

  • Знімні апарати – пластинки, які здебільшого стимулюють ріст і розвиток щелепно-лицевої системи.
  • Брекет системи, які бувають металічні та естетичні (менш помітні).
  • Самолігатурні, вони працюють із зменшеним тертям, більш плавно і непомітно.
  • Елайнери – системи прозорих кап. Вони виготовляються індивідуально для кожного пацієнта окремо, як варіант лікування для нескладних медичних випадків.

Часто пацієнти запитують:

  • Чи боляче встановлювати та «носити» брекети? – Ні, це зовсім не боляче.
  • Чи псуються зуби від брекетів? – Ні, при добрій гігієні зуби залишаються цілком здоровими.
  • Якщо криві тільки кілька зубів на верхній щелепі чи можна встановити брекети на одну щелепу? – Таке лікування не буде ефективним, бо правильний прикус полягає у правильному співвідношенні верхньої та нижньої щелеп, а це можливе тільки при двох щелепному лікуванні.

Наш Центр практичної стоматології, клініки якого працюють в Івано-Франківську та Міжгір’ї, пропонує професійне ортодонтичне лікування, як для дорослих, так і для дітей. Ми впевнені, що правильний прикус впливає не лише на здоров’я зубів та ясен, а також на здоров’я всього організму. Адже повноцінне відновлення функцій зубо-щелепового апарату гарантує правильне та ретельне пережовування їжі, що впливає сприятливо на роботу шлунково-кишкової системи.

Головна мета нашої роботи – не лише створення привабливої посмішки, а повноцінне відновлення роботи зубо-щелепного апарату та створення функціонального прикусу. Кваліфікований лікар-ортодонт складе індивідуальний план лікування, підбере необхідні апарати, відповідно до віку пацієнта та клінічної ситуації. Він запропонує найкращий варіант лікування патологій прикусу, який буде вам оптимально підходити.

Відгуки

«Відчувається, що працюють професіонали»

О. Остапенко

Була на прийомі, проводилось обстеження та лікування. Гарне обслуговування, лікування, ставлення персоналу, якісне обладнання. Відчувається що працюють професіонали. Буду радити цей центр знайомим.

«Вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами!»

Від рятувальника Ігоря Біскупа

Всю команду клініки “Центр практичної стоматології” щиро вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами! Миру і злагоди у ваших родинах, нових починань у 2016 році, хорошого настрою, щастя, любові та достатку і нехай усе задумане і мрії збудиться.

«Обстеження на дуже сучасному обладнанні»

Гойда О.

Проводив обстеження і лікування в стоматології. Все дуже сподобалось. Обстеження на дуже сучасному обладнанні, персонал і лікарі обслуговують на високому професійному рівні. Бажаю успіху.

«Wish you to always progress, and heath for all!»

Iryna from California

It was a great pleasure to be a patient in such beautiful clinic. You have very comfortable and pleasant atmosphere, which makes you want to come back. All doctors and personnel are extremely friendly. Thank you very much for such wonderful experience. I advise everyone to visit this professional and upscale dentistry. Wish you to always progress, and heath for all!

«Рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий»

Юрій Андрійович

У центрі практичної стоматології я вперше побував тиждень тому, що було пов’язано з невиліковною операцією. Завдяки працівникам Центру все пройшло легко й безболісно, рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий. Хочеться побажати Центрові так тримати й надалі. І за потреби – приходити ще. З найкращими побажаннями.

«Приятно поразила современная методика лечение»

Атаманчук О.С.

Совершенно случайно попала в данное заведение поставить пломбу. Была просто приятно шокирована профессиональному подходу к процессу. Приятно поразила современная методика лечение. Огромная благодарность доктору Олегу Гавинскому за чуткость, старательность, профессионализм. Видно что человек на своем месте и очень любит свою роботу. Также огромное спасибо всему персоналу за внимательность, вежливость и понимание.

«Пізніше ще меншого сина приведем»

Куляк А.Г.

Ми ходим до Оксани Сергіївни, дуже задоволені (особливо дитина). Якісне лікування, хороше ставлення до дитини. Оксана Сергіївна прекрасний спеціаліст, дуже приємний лікар, хочеться іще приходити. Ми дуже задоволені, будем ходити до Оксани Сергіївни і пізніше ще меншого сина приведем. Центр Практичної Стоматології буду рекомендувати усім.

«Щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу»

Кулик С.І.

Шановні лікарі клініки “Центр практичної стоматології” щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу. Щоб ваша робота була для клієнтів задовільною. Хай щастить Вам.

«Велике дякую за професійний підхід»

Сім'я Ходак

Велике дякую за професійний підхід, дбайливе ставлення, здорову та щасливу посмішку. Процвітання ВАМ!

Відео від клієнтів

Гніда
Андрій
Богданович


Головний лікар

Детальніше про лікаря

Гніда
Оксана
Сергіївна


Дитячий стоматолог

Детальніше про лікаря

Гавінський
Олег
Олегович


Лікар терапевт та ендодонтист

Детальніше про лікаря

Гніда
Юліана
Богданівна


Лікар ортодонт

Детальніше про лікаря

Мельник
Ярослав
Володимирович

Лікар-ортопед

Детальніше про лікаря

Гніда
Богдан
Юліанович


Лікар хірург-імплантолог

Детальніше про лікаря

Залишились запитання?

Вкажіть контактну інформацію та час для дзвінка і наш адміністратор зателефонує Вам у зручний для Вас час!