м. Івано-Франківськ, вул. Ак. Cахарова 25а
Прокласти маршрут

Відбілювання зубів – білосніжність посмішки

Записатись в клініку Онлайн консультація
Відбілювання зубів

Відбілювання зубів

Будь-яка людина мріє про білосніжну, сяючу, здорову та щиру посмішку. Але щоденне вживання кави, чаю, шкідливі звички, генетичні та індивідуальні особливості організму не завжди дозволяють досягти цього самостійно у домашніх умовах. Відбілювання зубів – ефективна та безболісна процедура, яка подарує вам голлівудську усмішку та впевненість у собі. 

Наш Центр практичної стоматології пропонує кожному підібрати індивідуальний безпечний курс відбілювання зубів, гарантуючи відсутність негативного впливу на зубну емаль. Тип необхідних процедур та їх частота проведення визначаються у індивідуальному порядку залежно від стану зубів, вікових та генетичних особливостей. Наша першочергова мета – зберегти ваші зуби здоровими, а їх білосніжність – це приємний бонус, якого можна досягти різними методиками.

Види відбілювання зубів

Наші клініки в Івано-Франківську та Міжгір’ї пропонують різноманітні види ефективного та безпечного відбілювання зубів, в тому числі й ті, які можливо використовувати самостійно вдома.

  • Капи. Так зване домашнє відбілювання. У стоматології береться зліпок вашої щелепи та за ним виготовляється спеціальна капа, яка в подальшому наповнюється гелем. Вдягається вдома та використовується згідно з рекомендаціями лікаря. Важливо не нехтувати прописаним графіком для отримання максимального ефекту.
  • Професійне. За допомогою цього типу можна досягти найкращого рівня, висвітлення на півтора тони. Виконується винятково спеціалістами, результат зберігається довше за домашній.
  • Косметичне. Видалення нальоту від чаю, сигарет, кави та залишків їжі, від яких неможливо позбутися самостійно. Виконується за допомогою ультразвуку та Air Flow апарату.
  • Внутрішньоканальне. Проводиться відбілювання потемнівшого зуба, канали якого раніше лікувалися, зубна емаль відбілюється зсередини зуба, що дає довготривалі результати.

Протипоказання

Перед вибором будь-якого виду відбілювання зубів, необхідно проконсультуватися з лікарем-стоматологом. Існує ряд протипоказань, за яких професіонали центру, міста Івано-Франківськ, не рекомендують проводити процедуру.

  • Каріозні ураження, порушення структури емалі. Наявність підвищеної чутливості, карієсу чи мікротріщин може призвести до сильного болю. Професіонали рекомендують проводити процедуру лише після того, як всі зуби будуть здоровими.
  • Захворювання ясен. В разі наявності гінгівіта або пародонтита слід попередньо провести лікування та позбавитися даних проблем, потім відбілювання можна проводити.
  • Наявність пломб на видимих поверхнях передніх зубів; пломби та коронки робляться з матеріалів, які відбілити неможливо, саме тому проведення такої процедури може зробити їх помітнішими на фоні висвітленої емалі.
  • Вагітність і лактація. Під час проведення процедур використовуються хімічні елементи, які можуть нашкодити при посиленій чутливості при вагітності або годуванню груддю.
  • Вік до 18 років. Всі естетичні процедури проводяться винятково після досягнення повноліття. Це пов’язано з фізіологічним формуванням емалі, яка може виявитись недостатньо укріпленою для проведення вибілювання зубів.

Ідеальна усмішка – не лише білосніжні зуби, але й загальне здоров’я ротової порожнини. Працівники Центру практичної стоматології дбають про здоров’я та естетичний вигляд ваших зубів, відбілюючи та роблячи їх більш сяючими. Нехай здорові зуби та щира сяюча посмішка стануть нормою вашого життя!

Відгуки

«Відчувається, що працюють професіонали»

О. Остапенко

Була на прийомі, проводилось обстеження та лікування. Гарне обслуговування, лікування, ставлення персоналу, якісне обладнання. Відчувається що працюють професіонали. Буду радити цей центр знайомим.

«Вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами!»

Від рятувальника Ігоря Біскупа

Всю команду клініки “Центр практичної стоматології” щиро вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами! Миру і злагоди у ваших родинах, нових починань у 2016 році, хорошого настрою, щастя, любові та достатку і нехай усе задумане і мрії збудиться.

«Обстеження на дуже сучасному обладнанні»

Гойда О.

Проводив обстеження і лікування в стоматології. Все дуже сподобалось. Обстеження на дуже сучасному обладнанні, персонал і лікарі обслуговують на високому професійному рівні. Бажаю успіху.

«Wish you to always progress, and heath for all!»

Iryna from California

It was a great pleasure to be a patient in such beautiful clinic. You have very comfortable and pleasant atmosphere, which makes you want to come back. All doctors and personnel are extremely friendly. Thank you very much for such wonderful experience. I advise everyone to visit this professional and upscale dentistry. Wish you to always progress, and heath for all!

«Рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий»

Юрій Андрійович

У центрі практичної стоматології я вперше побував тиждень тому, що було пов’язано з невиліковною операцією. Завдяки працівникам Центру все пройшло легко й безболісно, рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий. Хочеться побажати Центрові так тримати й надалі. І за потреби – приходити ще. З найкращими побажаннями.

«Приятно поразила современная методика лечение»

Атаманчук О.С.

Совершенно случайно попала в данное заведение поставить пломбу. Была просто приятно шокирована профессиональному подходу к процессу. Приятно поразила современная методика лечение. Огромная благодарность доктору Олегу Гавинскому за чуткость, старательность, профессионализм. Видно что человек на своем месте и очень любит свою роботу. Также огромное спасибо всему персоналу за внимательность, вежливость и понимание.

«Пізніше ще меншого сина приведем»

Куляк А.Г.

Ми ходим до Оксани Сергіївни, дуже задоволені (особливо дитина). Якісне лікування, хороше ставлення до дитини. Оксана Сергіївна прекрасний спеціаліст, дуже приємний лікар, хочеться іще приходити. Ми дуже задоволені, будем ходити до Оксани Сергіївни і пізніше ще меншого сина приведем. Центр Практичної Стоматології буду рекомендувати усім.

«Щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу»

Кулик С.І.

Шановні лікарі клініки “Центр практичної стоматології” щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу. Щоб ваша робота була для клієнтів задовільною. Хай щастить Вам.

«Велике дякую за професійний підхід»

Сім'я Ходак

Велике дякую за професійний підхід, дбайливе ставлення, здорову та щасливу посмішку. Процвітання ВАМ!

Відео від клієнтів

Гніда
Андрій
Богданович


Головний лікар

Детальніше про лікаря

Гніда
Оксана
Сергіївна


Дитячий стоматолог

Детальніше про лікаря

Гавінський
Олег
Олегович


Лікар терапевт та ендодонтист

Детальніше про лікаря

Гніда
Юліана
Богданівна


Лікар ортодонт

Детальніше про лікаря

Мельник
Ярослав
Володимирович

Лікар-ортопед

Детальніше про лікаря

Гніда
Богдан
Юліанович


Лікар хірург-імплантолог

Детальніше про лікаря

Залишились запитання?

Вкажіть контактну інформацію та час для дзвінка і наш адміністратор зателефонує Вам у зручний для Вас час!