м. Івано-Франківськ, вул. Ак. Cахарова 25а
Прокласти маршрут

Протезування зубів для вашої посмішки

Записатись в клініку Онлайн консультація
протезування зубів

Протезування зубів

Протезування в стоматології забезпечує відновлення тканин зуба та їх функцій. Відбувається заміщення відсутніх зубів з повним відновленням їх структури та функції жувального апарату. Наш Центр практичної стоматології, клініки якого працюють в Івано-Франківську та Міжгір’ї, гарантує професійне відновлення зубів, збереження їх функцій, здоров’я та естетичності. Ми виконуємо протезування різних видів, використовуючи сучасні ортопедичні конструкції, стоматологічні методики та високоякісні матеріали.

Основні види протезування по типу фіксації

Професійне стоматологічне протезування по способу фіксації в ротовій порожнині буває трьох головних видів:

 • Незнімне. Повернення відсутнього зуба або його частини за допомогою протезів незнімних (коронки, мостовидні протези, вкладки, вініри). Вони фіксуються в ротовій порожнині надійно та жорстко для постійного носіння. Фіксація здійснюється спеціальними стоматологічними матеріалами, які надійно з’єднують опорні частини протеза зі збереженими зубними коронками або корінням.
 • Знімне. Відсутні зуби відновлюються шляхом виготовлення та встановлення протезів знімного типу (повністю, частково або умовно знімні). Таким способом, як правило, заміщається великий дефект, коли відсутня більша частина або всі зуби в щелепі. В деяких ситуаціях знімні протези використовуються для незначних дефектів зубного ряду.
 • Комбіноване. Таке відновлення реалізується ортопедичними виробами, які складаються з знімних та незнімних елементів.

Конструкції, які застосовуються в сучасному протезуванні

В наш час використовуються традиційні металокерамічні та безметалеві конструкції, які мають кращу біологічну сумісність та естетичну досконалість. Це мостовидні протези, цирконові та суцільнокерамічні коронки, накладки, вкладки, напівкоронки, вініри. Вони характеризуються естетикою, легкістю та точністю прилягання, тому що виготовляються на сучасному високоточному обладнанні. Матеріали таких протезів не окислюються, що запобігає запалюванню ясен та виникненню на них з часом «темних райдуг».

Вибір залежить від ситуації, клінічної картини, вимог з естетики, а також фінансових можливостей пацієнта. Протези цирконові мостовидні характеризуються міцністю, яка не поступається металу, а також біоінертністю, вони естетичні та легкі для навантаження опорного зуба. Коронки та напівкоронки, накладки, вкладки являються конструкціями на один зуб, які забезпечують йому можливість зберегтися з часом та повноцінно функціонувати. Зазвичай коронки та напівкоронки, виготовляють на зуби, що сильно зруйновані, або на ті, які ендодонтично лікувалися.

Переваги встановлення вкладок та вінірів

Вкладки чи накладки являються альтернативою  пломбування, використовуються для протезування при частковому руйнуванні чи ушкоджені зуба. Основними переважними характеристиками є:

 • Швидкість та простота установки;
 • Відсутність просідання матеріалу;
 • Точне відновлення контактного пункту;
 • Повертання прикусу з високою точністю;
 • Зовнішня естетичність;
 • Міцність та довговічність.

Вініри представляють собою тоненькі накладки на фронтальні зуби. Це прекрасний спосіб реставрації, естетична ювелірна робота, яка дарує гарну та щиру посмішку. До головних переваг даної конструкції відносяться:

 • Швидкість установки, небагато часу проведеного у стоматолога
 • Можна попередньо подивитися кінцевий результат;
 • Високий рівень естетичності та натуральності зубів;
 • Збереження з часом первинних кольору та форми;
 • Довговічність та надійність.

Основні види знімних протезів

Самими комфортними знімними протезами являються бюгелі, завдяки яким відновлюються відсутні зуби та жувальна функція щелепи. Дані конструкції бувають рідними, що залежить від місця та величини дефекту, кількості відсутніх зубів. Бюгелі міцні та стабільні, в їх основі присутній метал. Кріпляться вони на власні здорові зуби спеціальними замками.

Використовуються також повні та часткові пластмасові протези знімного типу. Цей варіант призначений для тих випадків, коли по тим чи іншим причинам неможлива імплантація. Вони відновлюють жувальну та естетичну функцію, дозволяють правильно та з задоволенням вживати їжу.

Лікарі нашого Центру практичної стоматології у місті Івано-Франківськ та Міжгір’ї індивідуально підходять до кожної проблемної ситуації, щоб відновити зуби, їх естетичність та важливі для організму людини функції. Вони з відповідальністю дбають про ваш комфорт та безболісність протезування, про збереження вашого здоров’я та естетичності посмішки.

Відгуки

«Відчувається, що працюють професіонали»

О. Остапенко

Була на прийомі, проводилось обстеження та лікування. Гарне обслуговування, лікування, ставлення персоналу, якісне обладнання. Відчувається що працюють професіонали. Буду радити цей центр знайомим.

«Вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами!»

Від рятувальника Ігоря Біскупа

Всю команду клініки “Центр практичної стоматології” щиро вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами! Миру і злагоди у ваших родинах, нових починань у 2016 році, хорошого настрою, щастя, любові та достатку і нехай усе задумане і мрії збудиться.

«Обстеження на дуже сучасному обладнанні»

Гойда О.

Проводив обстеження і лікування в стоматології. Все дуже сподобалось. Обстеження на дуже сучасному обладнанні, персонал і лікарі обслуговують на високому професійному рівні. Бажаю успіху.

«Wish you to always progress, and heath for all!»

Iryna from California

It was a great pleasure to be a patient in such beautiful clinic. You have very comfortable and pleasant atmosphere, which makes you want to come back. All doctors and personnel are extremely friendly. Thank you very much for such wonderful experience. I advise everyone to visit this professional and upscale dentistry. Wish you to always progress, and heath for all!

«Рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий»

Юрій Андрійович

У центрі практичної стоматології я вперше побував тиждень тому, що було пов’язано з невиліковною операцією. Завдяки працівникам Центру все пройшло легко й безболісно, рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий. Хочеться побажати Центрові так тримати й надалі. І за потреби – приходити ще. З найкращими побажаннями.

«Приятно поразила современная методика лечение»

Атаманчук О.С.

Совершенно случайно попала в данное заведение поставить пломбу. Была просто приятно шокирована профессиональному подходу к процессу. Приятно поразила современная методика лечение. Огромная благодарность доктору Олегу Гавинскому за чуткость, старательность, профессионализм. Видно что человек на своем месте и очень любит свою роботу. Также огромное спасибо всему персоналу за внимательность, вежливость и понимание.

«Пізніше ще меншого сина приведем»

Куляк А.Г.

Ми ходим до Оксани Сергіївни, дуже задоволені (особливо дитина). Якісне лікування, хороше ставлення до дитини. Оксана Сергіївна прекрасний спеціаліст, дуже приємний лікар, хочеться іще приходити. Ми дуже задоволені, будем ходити до Оксани Сергіївни і пізніше ще меншого сина приведем. Центр Практичної Стоматології буду рекомендувати усім.

«Щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу»

Кулик С.І.

Шановні лікарі клініки “Центр практичної стоматології” щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу. Щоб ваша робота була для клієнтів задовільною. Хай щастить Вам.

«Велике дякую за професійний підхід»

Сім'я Ходак

Велике дякую за професійний підхід, дбайливе ставлення, здорову та щасливу посмішку. Процвітання ВАМ!

Відео від клієнтів

Гніда
Андрій
Богданович


Головний лікар

Детальніше про лікаря

Гніда
Оксана
Сергіївна


Дитячий стоматолог

Детальніше про лікаря

Гавінський
Олег
Олегович


Лікар терапевт та ендодонтист

Детальніше про лікаря

Гніда
Юліана
Богданівна


Лікар ортодонт

Детальніше про лікаря

Мельник
Ярослав
Володимирович

Лікар-ортопед

Детальніше про лікаря

Гніда
Богдан
Юліанович


Лікар хірург-імплантолог

Детальніше про лікаря

Залишились запитання?

Вкажіть контактну інформацію та час для дзвінка і наш адміністратор зателефонує Вам у зручний для Вас час!