м. Івано-Франківськ, вул. Ак. Cахарова 25а
Прокласти маршрут

Стерилізація інструментів

У медичних закладах ризик інфікування доволі високий, саме тому важливий ретельний та професійний підхід до дезінфекції та стерилізації обладнання, інструментів та поверхонь. Це необхідно для запобігання появи та розмноження небезпечних мікроорганізмів, які можуть мати негативний вплив на здоров’я людини. Заходи дезінфекції всього інструментарію – запорука безпеки та комфорту пацієнта. Чистота та охайність є першими показниками якості роботи медичного закладу та гарантією збереження здоров‘я. Особливо актуальне питання безпеки для стоматології.

Стерилізація стоматологічного обладнання, інструменту та приладдя  – один з найважливіших аспектів у підготовці до приходу пацієнта. Наш Центр практичної стоматології піклується про своїх пацієнтів та використовує сучасні протоколи стерилізації, новітнє обладнання, яке здатне знищити різноманітні форми захворювань, в тому числі гепатитних, які можуть передаватися через кров та інші фізіологічні рідини.

Одноразове використання – гарантія безпечності

Ефективним методом безпеки та запобігання інфікування пацієнтів є використання одноразових інструментів та допоміжного приладдя. Вони не відкриваються раніше приходу пацієнта, зберігаються в окремих герметичних упаковках та є повністю стерильними, не потребують додаткової обробки перед початком проведення лікування.

В число таких матеріалів входять:

  • Медичні рукавички та серветки;
  • Слиновідсмоктувачі (насадки, що безпосередньо контактують з ротовою порожниною);
  • Хустки кофердама – пластини з латексу, які створені для ізоляції зубів, які лікуються під час проведення стоматологічних процедур.

Інструменти багаторазового використання

В нашому Центрі Практичної Стоматології в Івано-Франківську використовуються сучасні ефективні методи обробки матеріалів та інструменту, що підлягають багаторазовому використанню. Дезінфекція проводиться в декілька етапів:

  • Предстерилізаційна обробка. Обробка відбувається в спеціальних ультразвукових ванночках з дезінфікуючими розчинами та з подальшою механічною очисткою інструментаріїв.
  • Азопірамова проба. Так звана «проба на приховану кров». При позитивному результаті проби, всі інструменти підлягають повторній дезінфекції.
  • Продезінфіковане приладдя розкладається по спеціальним стерильним одноразовим пакетам, на яких робляться позначки, що зазначають відповідність до норм стерильності. Цей етап виконується вручну обов’язково у спец формі – рукавичках, масці тощо.
  • Автоклавування. Запаковане устаткування підлягає обробці за високих температур. Використовуються новітня модель MELAG класу В+, що гарантує максимально високий рівень стерилізації.
  • Наконечники турбіни бормашини проходять окрему процедуру очищення. Очищуються від органічних залишків за допомогою KaVo QUATTRO care PLUS.

Стерилізація поверхонь

Очищення потребують не тільки інструменти, але й поверхні, адже саме з ними під час роботи контактує лікар та устаткування. Усі поверхні проходять обробку одноразовими вологими дезінфікуючими серветками. Також лікар та асистенти постійно проводять обробку рук – миття зі спеціальними засобами, незважаючи на роботу у медичних рукавичках. Також працівники стоматологічного центру у місті Івано-Франківськ завжди виконують роботу лише у спеціальному медичному одязі.

Відгуки

«Відчувається, що працюють професіонали»

О. Остапенко

Була на прийомі, проводилось обстеження та лікування. Гарне обслуговування, лікування, ставлення персоналу, якісне обладнання. Відчувається що працюють професіонали. Буду радити цей центр знайомим.

«Вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами!»

Від рятувальника Ігоря Біскупа

Всю команду клініки “Центр практичної стоматології” щиро вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами! Миру і злагоди у ваших родинах, нових починань у 2016 році, хорошого настрою, щастя, любові та достатку і нехай усе задумане і мрії збудиться.

«Обстеження на дуже сучасному обладнанні»

Гойда О.

Проводив обстеження і лікування в стоматології. Все дуже сподобалось. Обстеження на дуже сучасному обладнанні, персонал і лікарі обслуговують на високому професійному рівні. Бажаю успіху.

«Wish you to always progress, and heath for all!»

Iryna from California

It was a great pleasure to be a patient in such beautiful clinic. You have very comfortable and pleasant atmosphere, which makes you want to come back. All doctors and personnel are extremely friendly. Thank you very much for such wonderful experience. I advise everyone to visit this professional and upscale dentistry. Wish you to always progress, and heath for all!

«Рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий»

Юрій Андрійович

У центрі практичної стоматології я вперше побував тиждень тому, що було пов’язано з невиліковною операцією. Завдяки працівникам Центру все пройшло легко й безболісно, рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий. Хочеться побажати Центрові так тримати й надалі. І за потреби – приходити ще. З найкращими побажаннями.

«Приятно поразила современная методика лечение»

Атаманчук О.С.

Совершенно случайно попала в данное заведение поставить пломбу. Была просто приятно шокирована профессиональному подходу к процессу. Приятно поразила современная методика лечение. Огромная благодарность доктору Олегу Гавинскому за чуткость, старательность, профессионализм. Видно что человек на своем месте и очень любит свою роботу. Также огромное спасибо всему персоналу за внимательность, вежливость и понимание.

«Пізніше ще меншого сина приведем»

Куляк А.Г.

Ми ходим до Оксани Сергіївни, дуже задоволені (особливо дитина). Якісне лікування, хороше ставлення до дитини. Оксана Сергіївна прекрасний спеціаліст, дуже приємний лікар, хочеться іще приходити. Ми дуже задоволені, будем ходити до Оксани Сергіївни і пізніше ще меншого сина приведем. Центр Практичної Стоматології буду рекомендувати усім.

«Щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу»

Кулик С.І.

Шановні лікарі клініки “Центр практичної стоматології” щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу. Щоб ваша робота була для клієнтів задовільною. Хай щастить Вам.

«Велике дякую за професійний підхід»

Сім'я Ходак

Велике дякую за професійний підхід, дбайливе ставлення, здорову та щасливу посмішку. Процвітання ВАМ!

Відео від клієнтів

Гніда
Андрій
Богданович


Головний лікар

Детальніше про лікаря

Гніда
Оксана
Сергіївна


Дитячий стоматолог

Детальніше про лікаря

Гавінський
Олег
Олегович


Лікар терапевт та ендодонтист

Детальніше про лікаря

Гніда
Юліана
Богданівна


Лікар ортодонт

Детальніше про лікаря

Мельник
Ярослав
Володимирович

Лікар-ортопед

Детальніше про лікаря

Гніда
Богдан
Юліанович


Лікар хірург-імплантолог

Детальніше про лікаря

Залишились запитання?

Вкажіть контактну інформацію та час для дзвінка і наш адміністратор зателефонує Вам у зручний для Вас час!