м. Івано-Франківськ, вул. Ак. Cахарова 25а
Прокласти маршрут

Керамічні вкладки – збереження здоров’я та естетики зубів

записатись в клініку Онлайн консультація
Керамічні вкладки

Керамічні вкладки

Здоров’я зубів та ротової порожнини – важливий аспект життя кожної людини. Адже щира та гарна посмішка запорука впевненості в собі, своїй красоті та неперевершеності. Наш Центр практичної стоматології пропонує при руйнуванні зуба, для збереження значної частини здорових тканин, встановлювати керамічну вкладку, яка є більш надійною в порівнянні з композитною пломбою. Вона представляє собою високоточну мікроконструкцію, яка виготовляється техніками в лабораторних умовах із високоякісної кераміки. Як і звичайна пломба, такий тип реставрації повертає зубу колишню форму та захищає його від подальшого руйнування.

Головні показання та переваги встановлення керамічних вкладок

Вкладки використовуються стоматологами, коли можна зберегти зуб, але відновити його пломбою вже не можливо. Основними показаннями є великі порожнини, які утворюються в результаті запущеного карієсу, лікування каналів, заміни старих великих пломб. Вони встановлюються тільки на жувальні корінні зуби, адже різці та ікла мають форму, яка не дозволяє виконувати таку реставрацію. Вони допомагають відновити навіть значні руйнування та великі порожнини.

Керамічна вкладка на відміну від пломби відрізняється такими перевагами:

  • Підвищена міцність та довговічність служби;
  • Більш точне повторення форми й анатомії зуба;
  • Ідентичність по якості та кольору здоровій емалі;
  • Можливість закрити навіть дуже великі порожнини;
  • Збереження свого кольору, стійкість до фарбувальних речовин;
  • Гладкість, завдяки чому утворення нальоту та зубного каменю мінімальне;
  • Не піддавання усадці та полімеризації;
  • Сприяння зменшенню стирання емалі;
  • Високі естетичні показники.

Керамічні вкладки, які використовують наші стоматологи у місті Івано-Франківськ, забезпечують високі стандарти сучасної стоматології – естетичні, функціональні та гігієнічні. Кераміка, з якої вони виготовляються, стирається в процесі експлуатації однаково з природною емаллю, що особливо важливо якщо поруч знаходиться здоровий зуб. Тому їх більша вартість в порівнянні із пломбами обов’язково окупиться.

Процес виготовлення та встановлення

Наші клініки в Івано-Франківську та Міжгір’ї дбають про естетичний вигляд і здоров’я ваших зубів, виконуючи встановлення якісних керамічних вкладок. Як і при звичайному пломбуванні стоматолог спочатку повністю видаляє всі зруйновані тканини. Далі він робить зліпок, який точно повторює форму зруйнованого зуба. На його основі в лабораторних умовах фахівці виготовляють керамічну конструкцію, відтворюючи досконало найдрібніші деталі. На цей час вичищена порожнина закривається тимчасовою пломбою.

Коли вкладка остаточно зроблена, вона щільно фіксується в порожнині зуба за допомогою спеціального цементу, який щільно зціплюється з емаллю та з керамікою. При правильній гігієні та відсутності надмірних навантажень така реставрація прослужить довго, зберігаючи здоров’я ваших зубів та ротової порожнини.

Наш Центр практичної стоматології гарантує відновлення та збереження функцій зубів, їх здоров’я та естетичний зовнішній вигляд.

Відгуки

«Відчувається, що працюють професіонали»

О. Остапенко

Була на прийомі, проводилось обстеження та лікування. Гарне обслуговування, лікування, ставлення персоналу, якісне обладнання. Відчувається що працюють професіонали. Буду радити цей центр знайомим.

«Вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами!»

Від рятувальника Ігоря Біскупа

Всю команду клініки “Центр практичної стоматології” щиро вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами! Миру і злагоди у ваших родинах, нових починань у 2016 році, хорошого настрою, щастя, любові та достатку і нехай усе задумане і мрії збудиться.

«Обстеження на дуже сучасному обладнанні»

Гойда О.

Проводив обстеження і лікування в стоматології. Все дуже сподобалось. Обстеження на дуже сучасному обладнанні, персонал і лікарі обслуговують на високому професійному рівні. Бажаю успіху.

«Wish you to always progress, and heath for all!»

Iryna from California

It was a great pleasure to be a patient in such beautiful clinic. You have very comfortable and pleasant atmosphere, which makes you want to come back. All doctors and personnel are extremely friendly. Thank you very much for such wonderful experience. I advise everyone to visit this professional and upscale dentistry. Wish you to always progress, and heath for all!

«Рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий»

Юрій Андрійович

У центрі практичної стоматології я вперше побував тиждень тому, що було пов’язано з невиліковною операцією. Завдяки працівникам Центру все пройшло легко й безболісно, рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий. Хочеться побажати Центрові так тримати й надалі. І за потреби – приходити ще. З найкращими побажаннями.

«Приятно поразила современная методика лечение»

Атаманчук О.С.

Совершенно случайно попала в данное заведение поставить пломбу. Была просто приятно шокирована профессиональному подходу к процессу. Приятно поразила современная методика лечение. Огромная благодарность доктору Олегу Гавинскому за чуткость, старательность, профессионализм. Видно что человек на своем месте и очень любит свою роботу. Также огромное спасибо всему персоналу за внимательность, вежливость и понимание.

«Пізніше ще меншого сина приведем»

Куляк А.Г.

Ми ходим до Оксани Сергіївни, дуже задоволені (особливо дитина). Якісне лікування, хороше ставлення до дитини. Оксана Сергіївна прекрасний спеціаліст, дуже приємний лікар, хочеться іще приходити. Ми дуже задоволені, будем ходити до Оксани Сергіївни і пізніше ще меншого сина приведем. Центр Практичної Стоматології буду рекомендувати усім.

«Щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу»

Кулик С.І.

Шановні лікарі клініки “Центр практичної стоматології” щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу. Щоб ваша робота була для клієнтів задовільною. Хай щастить Вам.

«Велике дякую за професійний підхід»

Сім'я Ходак

Велике дякую за професійний підхід, дбайливе ставлення, здорову та щасливу посмішку. Процвітання ВАМ!

Відео від клієнтів

Гніда
Андрій
Богданович


Головний лікар

Детальніше про лікаря

Гніда
Оксана
Сергіївна


Дитячий стоматолог

Детальніше про лікаря

Гавінський
Олег
Олегович


Лікар терапевт та ендодонтист

Детальніше про лікаря

Гніда
Юліана
Богданівна


Лікар ортодонт

Детальніше про лікаря

Мельник
Ярослав
Володимирович

Лікар-ортопед

Детальніше про лікаря

Гніда
Богдан
Юліанович


Лікар хірург-імплантолог

Детальніше про лікаря

Залишились запитання?

Вкажіть контактну інформацію та час для дзвінка і наш адміністратор зателефонує Вам у зручний для Вас час!