м. Івано-Франківськ, вул. Ак. Cахарова 25а
Прокласти маршрут

Дитяча посмішка в надійних руках

Записатись на прийом Онлайн консультація
лікування молочних зубів

Лікування молочних зубів

Лікування молочних зубів без болю та дискомфорту для дитини

Чомусь багато дорослих вважають, що молочні зуби не обов’язково потрібно лікувати, адже вони в свій час випадуть та на їх місті виростуть постійні. Але це помилкова думка, яка може привести до появи проблем. Молочні зуби – це запорука здоров’я постійних. Їх здоров’я має велике значення у формуванні правильного постійного прикусу у дитини в майбутньому.

Важливо пам’ятати, що невилікуваний своєчасно карієс швидко поширюється на корені молочного зуба, інфекція яких негативно впливає на зачаток постійного. Наш Центр практичної стоматології, лікарні якого працюють в Міжгір’ї та Івано-Франківську, з великою відповідальністю та увагою підходять до маленьких пацієнтів. Дитячі стоматологи проводять своєчасну діагностику та безболісне лікування молочних зубів.

Делікатне лікування карієсу молочних зубів

Зазвичай карієс у дітей розпочинається з появи білої плями, яку часто батьки сприймають за простий зубний наліт. Та це насправді демінералізація – процес, коли емаль втрачає важливі мінеральні компоненти, насамперед кальцій. Якщо своєчасно не відреагувати та не вжити спеціальних заходів, пляма дуже швидко перетвориться на каріозну порожнину. Не завжди при цьому відчувається біль, він може з’явитися лише при досягнені нерву, що призводить до ускладнення у вигляді пульпіту та періодонтиту.

На передніх зубах світлі плями та каріозні порожнини більш помітні для неозброєного ока, а на бокових такі дефекти помітити складно, особливо коли вони знаходяться на контактних поверхнях. Батьки виявляють там каріозні руйнування лише при досить великому їх розмірі. Не треба чекати появи порожнин в молочному зубі, слід регулярно приходити до дитячого стоматолога на профілактичні огляди, щоб на ранніх стадіях виявити проблеми. Це допоможе провести мінімально інвазивне, безболісне та швидке лікування карієсу молочних зубів.

Матеріали, які використовуються для пломбування

Матеріали для пломбування молочних зубів не повинні шкодити організму малечі. Наш Центр практичної стоматології використовує сучасні композитні матеріали для пломбування каріозних порожнин, які характеризуються такими якостями:

  • Герметичність;
  • Міцність;
  • Естетичність;
  • Тривала служба.

Також наші лікарі при пломбувані молочних та постійних зубів використовують кофердами – спеціальні хустки із гуми, що ізолюють зуб від порожнини роту при лікуванні та сприяють більш якісній постановці пломби. Ми вже давно не працюємо по застарілим методикам. Наприклад, нами не застосовується сріблення, після якого зуби фарбуються в темний колір, а також ця методика є малоефективною.

Якісне та безболісне лікування каналів

Лікування коренів молочних зубів дитини має ряд відмінностей від лікування дорослих. По перше, вони постійно перебувають в активному стані – спочатку ростуть та формуються, потім розсмоктуються, щоб звільнити місце для постійного зуба. В нашому стоматологічному центрі спеціалістами використовуються сучасні та  безпечні матеріали та технології в лікуванні коренів молочних зубів. Матеріал яким пломбується кореневі канали безслідно росмокткється разом з коренем коли приходить на те час Роботу проводить досвідчений дитячий стоматолог після ретельного огляду та рентгенівської діагностики.

Ми наполегливо рекомендуємо проходити контрольні огляди у дитячого стоматолога не рідше, аніж кожні 3-6 місяців. Спеціалісти нашого стоматологічного центру у місті Івано-Франківськ завжди індивідуально підходять до кожної дитини. У боротьбі з каріозними монстрами, кожний маленький пацієнт за мужність отримує невеликий подаруночок від нашої зубної феї.

Герметизація фісур молочного зуба 200 грн
Пломбування молочного зуба 300 – 700 грн
Видалення молочного зуба 250 – 360 грн
Металева коронка на молочний зуб 600 грн
Естетична коронка на молочний зуб 1600 грн


Послуги для наймолодших пацієнтів

Діткам так подобається у нас, що вони з радістю приходять на прийом до дитячого стоматолога.

Відгуки

«Відчувається, що працюють професіонали»

О. Остапенко

Була на прийомі, проводилось обстеження та лікування. Гарне обслуговування, лікування, ставлення персоналу, якісне обладнання. Відчувається що працюють професіонали. Буду радити цей центр знайомим.

«Вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами!»

Від рятувальника Ігоря Біскупа

Всю команду клініки “Центр практичної стоматології” щиро вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами! Миру і злагоди у ваших родинах, нових починань у 2016 році, хорошого настрою, щастя, любові та достатку і нехай усе задумане і мрії збудиться.

«Обстеження на дуже сучасному обладнанні»

Гойда О.

Проводив обстеження і лікування в стоматології. Все дуже сподобалось. Обстеження на дуже сучасному обладнанні, персонал і лікарі обслуговують на високому професійному рівні. Бажаю успіху.

«Wish you to always progress, and heath for all!»

Iryna from California

It was a great pleasure to be a patient in such beautiful clinic. You have very comfortable and pleasant atmosphere, which makes you want to come back. All doctors and personnel are extremely friendly. Thank you very much for such wonderful experience. I advise everyone to visit this professional and upscale dentistry. Wish you to always progress, and heath for all!

«Рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий»

Юрій Андрійович

У центрі практичної стоматології я вперше побував тиждень тому, що було пов’язано з невиліковною операцією. Завдяки працівникам Центру все пройшло легко й безболісно, рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий. Хочеться побажати Центрові так тримати й надалі. І за потреби – приходити ще. З найкращими побажаннями.

«Приятно поразила современная методика лечение»

Атаманчук О.С.

Совершенно случайно попала в данное заведение поставить пломбу. Была просто приятно шокирована профессиональному подходу к процессу. Приятно поразила современная методика лечение. Огромная благодарность доктору Олегу Гавинскому за чуткость, старательность, профессионализм. Видно что человек на своем месте и очень любит свою роботу. Также огромное спасибо всему персоналу за внимательность, вежливость и понимание.

«Пізніше ще меншого сина приведем»

Куляк А.Г.

Ми ходим до Оксани Сергіївни, дуже задоволені (особливо дитина). Якісне лікування, хороше ставлення до дитини. Оксана Сергіївна прекрасний спеціаліст, дуже приємний лікар, хочеться іще приходити. Ми дуже задоволені, будем ходити до Оксани Сергіївни і пізніше ще меншого сина приведем. Центр Практичної Стоматології буду рекомендувати усім.

«Щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу»

Кулик С.І.

Шановні лікарі клініки “Центр практичної стоматології” щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу. Щоб ваша робота була для клієнтів задовільною. Хай щастить Вам.

«Велике дякую за професійний підхід»

Сім'я Ходак

Велике дякую за професійний підхід, дбайливе ставлення, здорову та щасливу посмішку. Процвітання ВАМ!

Відео від клієнтів

Гніда
Андрій
Богданович


Головний лікар

Детальніше про лікаря

Гніда
Оксана
Сергіївна


Дитячий стоматолог

Детальніше про лікаря

Гавінський
Олег
Олегович


Лікар терапевт та ендодонтист

Детальніше про лікаря

Гніда
Юліана
Богданівна


Лікар ортодонт

Детальніше про лікаря

Мельник
Ярослав
Володимирович

Лікар-ортопед

Детальніше про лікаря

Гніда
Богдан
Юліанович


Лікар хірург-імплантолог

Детальніше про лікаря

Залишились запитання?

Вкажіть контактну інформацію та час для дзвінка і наш адміністратор зателефонує Вам у зручний для Вас час!