м. Івано-Франківськ, вул. Ак. Cахарова 25а
Прокласти маршрут

Гігієна та профілактика – гарантія збереження здоров’я зубів

Записатись в клініку Онлайн консультація
гігієна та профілактика

Гігієна та профілактика

Зубний біль являється сильним, нестерпним та небажаним. Тому краще попередити виникнення стоматологічних захворювань, а ніж потім їх лікувати. Наш Центр практичної стоматології у місті Івано-Франківськ та Міжгір’ї рекомендує проводити регулярно професійну гігієну зубів. Адже це важлива складова профілактики захворювань в комплексі з щоденною гігієною порожнини рота. Частота її проведення, як правило, один-два рази на рік, але встановлює це лікар індивідуально кожному пацієнту, враховуючи стан зубів та ситуацію. 

Команда наших спеціалістів завжди дбає про здоров’я вашої ротової порожнини, тому ми наполегливо рекомендуємо своєчасно проводити профілактичні заходи та професійну гігієну з метою попередження захворювань.

Гігієна ротової порожнини

Щоб запобігти появі карієсу або інших захворювань зубів та ротової порожнини, слід щоденно дотримуватися головних правил гігієни. Робити це необхідно з перших тижнів життя, привчаючи дитину до важливих звичок, які слід виконувати щодня.

Наші лікарі для профілактики рекомендують дотримуватись таких простих порад:

  • Чищення зубів два рази на день якісною, правильно підібраною зубною пастою (із вмістом фтору) та щіткою оптимальної жорсткості;
  • Використання флосу (зубної нитки) та міжзубних йоршиків для якісного видалення нальоту та залишків їжі із міжзубних проміжків;
  • Збалансований раціон харчування, щоб організм отримував потрібну кількість мікроелементів та мінералів;
  • Відмова від шкідливих звичок, в часності куріння, обмеження вживання цукру, кави, чаю, алкоголю;
  • Регулярний профілактичний огляд у стоматолога, рекомендовано двічі на рік.

Професійна гігієна зубів дорослих та дітей

Дбати про здоров’я дитини потрібно з малечку, щоб запобігти проблем у майбутньому. Так само, як і дорослим, дітлахам рекомендовано проводити професійну гігієну зубів. Під час даної процедури знімаються зубні відкладення та каміння, які з часом призводять до появи стоматологічних захворювань. Методи та засоби, за допомогою яких відбувається дитяча професійна гігієна звичайно ж відрізняється від тих, які використовуються для дорослих. Вони підбираються за рекомендаціями дитячого лікаря-стоматолога.

Як часто необхідно проводити професійну гігієну дітям, вирішує стоматолог. При цьому він враховує вік та стан ротової порожнини, наявність у малечі навичок самостійної гігієни та загальний стан здоров’я. Після чищення зубів виконується процедура ремінералізації, яка зміцнює та захищає ще слабку (незрілу) емаль, насичуючи її фтором та іншими мінералами.

Лікарі нашого Центру практичної стоматології, який знаходиться в Міжгір’ї та Івано-Франківську, вірять в те, що здорову посмішку потрібно виховувати з дитинства. Саме тому ми вважаємо профілактику захворювань та щоденну гігієну основою здоров’я дитини.

Відгуки

«Відчувається, що працюють професіонали»

О. Остапенко

Була на прийомі, проводилось обстеження та лікування. Гарне обслуговування, лікування, ставлення персоналу, якісне обладнання. Відчувається що працюють професіонали. Буду радити цей центр знайомим.

«Вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами!»

Від рятувальника Ігоря Біскупа

Всю команду клініки “Центр практичної стоматології” щиро вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами! Миру і злагоди у ваших родинах, нових починань у 2016 році, хорошого настрою, щастя, любові та достатку і нехай усе задумане і мрії збудиться.

«Обстеження на дуже сучасному обладнанні»

Гойда О.

Проводив обстеження і лікування в стоматології. Все дуже сподобалось. Обстеження на дуже сучасному обладнанні, персонал і лікарі обслуговують на високому професійному рівні. Бажаю успіху.

«Wish you to always progress, and heath for all!»

Iryna from California

It was a great pleasure to be a patient in such beautiful clinic. You have very comfortable and pleasant atmosphere, which makes you want to come back. All doctors and personnel are extremely friendly. Thank you very much for such wonderful experience. I advise everyone to visit this professional and upscale dentistry. Wish you to always progress, and heath for all!

«Рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий»

Юрій Андрійович

У центрі практичної стоматології я вперше побував тиждень тому, що було пов’язано з невиліковною операцією. Завдяки працівникам Центру все пройшло легко й безболісно, рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий. Хочеться побажати Центрові так тримати й надалі. І за потреби – приходити ще. З найкращими побажаннями.

«Приятно поразила современная методика лечение»

Атаманчук О.С.

Совершенно случайно попала в данное заведение поставить пломбу. Была просто приятно шокирована профессиональному подходу к процессу. Приятно поразила современная методика лечение. Огромная благодарность доктору Олегу Гавинскому за чуткость, старательность, профессионализм. Видно что человек на своем месте и очень любит свою роботу. Также огромное спасибо всему персоналу за внимательность, вежливость и понимание.

«Пізніше ще меншого сина приведем»

Куляк А.Г.

Ми ходим до Оксани Сергіївни, дуже задоволені (особливо дитина). Якісне лікування, хороше ставлення до дитини. Оксана Сергіївна прекрасний спеціаліст, дуже приємний лікар, хочеться іще приходити. Ми дуже задоволені, будем ходити до Оксани Сергіївни і пізніше ще меншого сина приведем. Центр Практичної Стоматології буду рекомендувати усім.

«Щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу»

Кулик С.І.

Шановні лікарі клініки “Центр практичної стоматології” щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу. Щоб ваша робота була для клієнтів задовільною. Хай щастить Вам.

«Велике дякую за професійний підхід»

Сім'я Ходак

Велике дякую за професійний підхід, дбайливе ставлення, здорову та щасливу посмішку. Процвітання ВАМ!

Відео від клієнтів

Гніда
Андрій
Богданович


Головний лікар

Детальніше про лікаря

Гніда
Оксана
Сергіївна


Дитячий стоматолог

Детальніше про лікаря

Гавінський
Олег
Олегович


Лікар терапевт та ендодонтист

Детальніше про лікаря

Гніда
Юліана
Богданівна


Лікар ортодонт

Детальніше про лікаря

Мельник
Ярослав
Володимирович

Лікар-ортопед

Детальніше про лікаря

Гніда
Богдан
Юліанович


Лікар хірург-імплантолог

Детальніше про лікаря

Залишились запитання?

Вкажіть контактну інформацію та час для дзвінка і наш адміністратор зателефонує Вам у зручний для Вас час!