м. Івано-Франківськ, вул. Ак. Cахарова 25а
Прокласти маршрут

Показання до встановлення коронок дітям

Записатись на прийом Онлайн консультація

Здорові зуби запорука красивої усмішки!

Записатись на прийом Онлайн консультація
кронки для дітей

Стандартні коронки для дітей

Тимчасові молочні зуби виконують важливу функцію до своєї зміни на постійні. На жаль, часто бувають ситуації коли вони руйнуються завчасно. Якщо ступінь ураження незначна, то за допомогою сучасних матеріалів для пломбування можна досить ефективно усунути дефект. У випадку значного руйнування на допомогу приходять стандартні коронки. Вони можуть допомогти з «безнадійними» зубчиками, дозволяючи відновити посмішку і жування дитини навіть в дуже важких ситуаціях.

Наш Центр практичної стоматології, який працює в Івано-Франківську та Міжгір’ї, пропонує спосіб відновлення молочних зубчиків, коли пломбування композиційним матеріалом неможливе, за допомогою металевих та безметалевих коронок. Перевага методу полягає в зниженні ймовірності повторного руйнування, а також в збереженні їх естетики та функцій. Естетичні коронки використовуються для реставрації видимої фронтальної частини при сильних пошкодженнях.

Показання до встановлення коронок дітям

Часто дорослі думають, що відновлювати молочні зубчики не має сенсу, тому що вони незабаром випадуть та поступляться місцем постійним. Батьки вважають, що коронки при стоматологічному лікуванні встановлюються виключно дорослим. Але дуже часто лише за допомогою такого способу реставрації можна сформувати у дитини фізіологічно правильний прикус, забезпечити правильне зростання здорових постійних зубів.

Необхідність реставрації за допомогою стандартних коронок в дитячій стоматології вже давно підтверджена. Вони встановлюються ще з 50-х років минулого століття, але в нашій країні даний напрямок почав розвиватися не так давно.

Наші лікарі у місті Івано-Франківськ та Міжгір’ї рекомендують використовувати даний метод при таких ситуаціях:

 • Значне руйнування від карієсу твердих тканин зуба (понад 50%);
 • Висока активність протікання каріозного процесу;
 • Після проведення ендодонтичного лікування каналів;
 • Травма, механічне пошкодження та відколи;
 • Бруксизм – надмірне скреготіння, стискання щелепи;
 • Індивідуальні вади розвитку твердих тканин;
 • Гіпоплазія – пошкодженні емалі.

Стандартна коронка, поставлена на молочний зубчик не впливає на його фізіологічну зміну постійним, вона випаде разом з тимчасовим.

Переваги використання коронок в дитячій стоматології

Це надійний захисник пошкоджених зубів. При їх встановленні не потрібне обточування, тому емаль не зазнає пошкоджень. Їх не роблять на базі зліпка, як у дорослих. Існують спеціальні набори стандартних коронок, які легко коригуються під розмір та форму конкретного зубу. Таке рішення дозволяє зробити реставрацію вже при першому візиті до стоматолога, забезпечуючи для дитини більш комфортне лікування.

Використання даного способу реставрації характеризується такими перевагами:

 • Відновлення пошкоджених твердих тканин, збереження їх до зміни постійними;
 • Забезпечення правильного прорізування;
 • Запобігання повторного руйнування молочних зубів та неправильного розвитку постійних;
 • Усунення психологічного дискомфорту при відсутності через травму передніх зубів;
 • Допомога в повноцінному пережовуванні їжі, що попереджає виникнення проблеми травлення

Лікарі нашого Центру Практичної Стоматології встановлюють для бічних (жувальних) молочних зубів, де естетика менш важлива, металеві коронки. Для передніх ми використовуємо естетичні комбіновані, щоб після реставрації дитина могла впевнено себе почувати та щиро посміхатися.

Металева коронка на молочний зуб 600 грн
Естетична коронка на молочний зуб 1600 грн


Послуги для наймолодших пацієнтів

Діткам так подобається у нас, що вони з радістю приходять на прийом до дитячого стоматолога.

Відгуки

«Відчувається, що працюють професіонали»

О. Остапенко

Була на прийомі, проводилось обстеження та лікування. Гарне обслуговування, лікування, ставлення персоналу, якісне обладнання. Відчувається що працюють професіонали. Буду радити цей центр знайомим.

«Вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами!»

Від рятувальника Ігоря Біскупа

Всю команду клініки “Центр практичної стоматології” щиро вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами! Миру і злагоди у ваших родинах, нових починань у 2016 році, хорошого настрою, щастя, любові та достатку і нехай усе задумане і мрії збудиться.

«Обстеження на дуже сучасному обладнанні»

Гойда О.

Проводив обстеження і лікування в стоматології. Все дуже сподобалось. Обстеження на дуже сучасному обладнанні, персонал і лікарі обслуговують на високому професійному рівні. Бажаю успіху.

«Wish you to always progress, and heath for all!»

Iryna from California

It was a great pleasure to be a patient in such beautiful clinic. You have very comfortable and pleasant atmosphere, which makes you want to come back. All doctors and personnel are extremely friendly. Thank you very much for such wonderful experience. I advise everyone to visit this professional and upscale dentistry. Wish you to always progress, and heath for all!

«Рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий»

Юрій Андрійович

У центрі практичної стоматології я вперше побував тиждень тому, що було пов’язано з невиліковною операцією. Завдяки працівникам Центру все пройшло легко й безболісно, рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий. Хочеться побажати Центрові так тримати й надалі. І за потреби – приходити ще. З найкращими побажаннями.

«Приятно поразила современная методика лечение»

Атаманчук О.С.

Совершенно случайно попала в данное заведение поставить пломбу. Была просто приятно шокирована профессиональному подходу к процессу. Приятно поразила современная методика лечение. Огромная благодарность доктору Олегу Гавинскому за чуткость, старательность, профессионализм. Видно что человек на своем месте и очень любит свою роботу. Также огромное спасибо всему персоналу за внимательность, вежливость и понимание.

«Пізніше ще меншого сина приведем»

Куляк А.Г.

Ми ходим до Оксани Сергіївни, дуже задоволені (особливо дитина). Якісне лікування, хороше ставлення до дитини. Оксана Сергіївна прекрасний спеціаліст, дуже приємний лікар, хочеться іще приходити. Ми дуже задоволені, будем ходити до Оксани Сергіївни і пізніше ще меншого сина приведем. Центр Практичної Стоматології буду рекомендувати усім.

«Щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу»

Кулик С.І.

Шановні лікарі клініки “Центр практичної стоматології” щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу. Щоб ваша робота була для клієнтів задовільною. Хай щастить Вам.

«Велике дякую за професійний підхід»

Сім'я Ходак

Велике дякую за професійний підхід, дбайливе ставлення, здорову та щасливу посмішку. Процвітання ВАМ!

Відео від клієнтів

Гніда
Андрій
Богданович


Головний лікар

Детальніше про лікаря

Гніда
Оксана
Сергіївна


Дитячий стоматолог

Детальніше про лікаря

Гавінський
Олег
Олегович


Лікар терапевт та ендодонтист

Детальніше про лікаря

Гніда
Юліана
Богданівна


Лікар ортодонт

Детальніше про лікаря

Мельник
Ярослав
Володимирович

Лікар-ортопед

Детальніше про лікаря

Гніда
Богдан
Юліанович


Лікар хірург-імплантолог

Детальніше про лікаря

Залишились запитання?

Вкажіть контактну інформацію та час для дзвінка і наш адміністратор зателефонує Вам у зручний для Вас час!