м. Івано-Франківськ, вул. Ак. Cахарова 25а
Прокласти маршрут

Професійне лікування кореневих каналів зубів

Записатись в клініку Онлайн консультація
лікування каналів

Лікування каналів

Частою причиною нестерпного зубного болю являється запалення нерва зуба (пульпи), який знаходиться всередині кореневих каналів. Виникає це в основному через інфекцію. Якщо карієс не вилікувати вчасно, він поступово поширюється в глибину зуба, та врешті призводить до інфікування, запалення та загибелі пульпи. Хворий зуб реагує на подразники, до прикладу, на холодні та гарячі напої та страви, довготривалими больовими відчуттями. Бувають випадки, коли інфекція залишається непоміченою аж до виявлення її на рентгенівському знімку

Наш Центр практичної стоматології, лікарні якого знаходяться в Міжгір’ї та Івано-Франківську, проводить професійне та безболісне лікування кореневих каналів з використанням стоматологічного мікроскопу. За його допомогою стоматолог більш якісно контролює всі етапи своєї роботи. Це знижує вірогідність появи ускладнень та рецидивів захворювання, підвищує ефективність лікування.

Чому виникає необхідність лікувати зубні канали?

Якщо не проводити діагностику стану зубів та своєчасно не лікувати карієс, виникають неприємності та ускладнення у вигляді пульпіту. Дане захворювання представляє собою запальний процес судинно-нервового пучка, який відбувається всередині кореня зуба. Якщо запалення не ліквідувати на стадії пульпіту, інфекція поширюється за межі зуба в тканини навколо нього. Розпочнеться небажаний процес руйнування та виникне паріодонтит.

При тривалому запаленні може відбутися розсмоктування кістки навколо кореня. Дані запальні процеси являються хронічним інфекційним осередком, який буде постійно насичувати організм людини шкідливими бактеріями. В результаті можуть виникнути різні захворювання, наприклад, гайморит, захворювання СОПР, розлади травлення та інші . Щоб не спровокувати складні наслідки та захворювання, необхідно проводити своєчасну діагностику та лікування кореневих каналів. При цьому слід розуміти, що воно не буде ефективним без відновлення верхньої (коронкової) частини зуба.

Переваги проведення лікування каналів за допомогою мікроскопа

В нашому Центрі Практичної Стоматології у місті Івано-Франківськ та Міжгір’ї лікування зубних каналів фахівці проводять з використанням сучасного ендодонтичного мікроскопу, який надає такі переваги:

  • Збільшення робочого поля до 30 разів та його гарне освітлення, що покращує точність дій;
  • Забезпечення повного якісного візуального контролю над робочим процесом;
  • Допомога в розплобуванні погано прохідних та складних анатомічно каналів;
  • Сприяння визначенню скритих каріозних уражень та контактних до них поверхонь;
  • Можливість виявлення та закриття перфорації (штучних отворів) у кореневих каналів зубів;
  • Якісна діагностика наявності тріщини та переломів зубних коренів;
  • Допомога у вилученні з каналів зламаного ендодонтичного інструменту.

Нерідко при лікуванні важко знайти всі входи у кореневі канали. Саме мікроскоп допоможе їх ідентифікувати з високою точністю, особливо при нестандартній формі порожнини зуба. Таке лікування зменшує вірогідність допускання помилок, як наслідок, не допускає розвитку патологічного процесу.

Використовуючи стереомікроскоп, лікар уважно та якісно оглядає кореневі канали, оцінює чистоту їх стінок та прохідність, перевіряє наявність залишків матеріалів тимчасового пломбування, та видаляє їх при необхідності. Не менш важливим етапом ендодонтичного лікування є розширення та формуванна каналу. Після завершення пломбування каналу, перевіряється готовність до пломбування порожнини зуба.

Професіоналізм лікарів нашого стоматологічного центру та методи лікування, які вони використовують, допомагають врятувати навіть зруйновані чи сильно інфіковані зуби. Це допоможе запобігти виникненню ускладнень, які призводять до втрати зуба та серйозних захворювань.

Відгуки

«Відчувається, що працюють професіонали»

О. Остапенко

Була на прийомі, проводилось обстеження та лікування. Гарне обслуговування, лікування, ставлення персоналу, якісне обладнання. Відчувається що працюють професіонали. Буду радити цей центр знайомим.

«Вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами!»

Від рятувальника Ігоря Біскупа

Всю команду клініки “Центр практичної стоматології” щиро вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами! Миру і злагоди у ваших родинах, нових починань у 2016 році, хорошого настрою, щастя, любові та достатку і нехай усе задумане і мрії збудиться.

«Обстеження на дуже сучасному обладнанні»

Гойда О.

Проводив обстеження і лікування в стоматології. Все дуже сподобалось. Обстеження на дуже сучасному обладнанні, персонал і лікарі обслуговують на високому професійному рівні. Бажаю успіху.

«Wish you to always progress, and heath for all!»

Iryna from California

It was a great pleasure to be a patient in such beautiful clinic. You have very comfortable and pleasant atmosphere, which makes you want to come back. All doctors and personnel are extremely friendly. Thank you very much for such wonderful experience. I advise everyone to visit this professional and upscale dentistry. Wish you to always progress, and heath for all!

«Рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий»

Юрій Андрійович

У центрі практичної стоматології я вперше побував тиждень тому, що було пов’язано з невиліковною операцією. Завдяки працівникам Центру все пройшло легко й безболісно, рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий. Хочеться побажати Центрові так тримати й надалі. І за потреби – приходити ще. З найкращими побажаннями.

«Приятно поразила современная методика лечение»

Атаманчук О.С.

Совершенно случайно попала в данное заведение поставить пломбу. Была просто приятно шокирована профессиональному подходу к процессу. Приятно поразила современная методика лечение. Огромная благодарность доктору Олегу Гавинскому за чуткость, старательность, профессионализм. Видно что человек на своем месте и очень любит свою роботу. Также огромное спасибо всему персоналу за внимательность, вежливость и понимание.

«Пізніше ще меншого сина приведем»

Куляк А.Г.

Ми ходим до Оксани Сергіївни, дуже задоволені (особливо дитина). Якісне лікування, хороше ставлення до дитини. Оксана Сергіївна прекрасний спеціаліст, дуже приємний лікар, хочеться іще приходити. Ми дуже задоволені, будем ходити до Оксани Сергіївни і пізніше ще меншого сина приведем. Центр Практичної Стоматології буду рекомендувати усім.

«Щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу»

Кулик С.І.

Шановні лікарі клініки “Центр практичної стоматології” щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу. Щоб ваша робота була для клієнтів задовільною. Хай щастить Вам.

«Велике дякую за професійний підхід»

Сім'я Ходак

Велике дякую за професійний підхід, дбайливе ставлення, здорову та щасливу посмішку. Процвітання ВАМ!

Відео від клієнтів

Гніда
Андрій
Богданович


Головний лікар

Детальніше про лікаря

Гніда
Оксана
Сергіївна


Дитячий стоматолог

Детальніше про лікаря

Гавінський
Олег
Олегович


Лікар терапевт та ендодонтист

Детальніше про лікаря

Гніда
Юліана
Богданівна


Лікар ортодонт

Детальніше про лікаря

Мельник
Ярослав
Володимирович

Лікар-ортопед

Детальніше про лікаря

Гніда
Богдан
Юліанович


Лікар хірург-імплантолог

Детальніше про лікаря

Залишились запитання?

Вкажіть контактну інформацію та час для дзвінка і наш адміністратор зателефонує Вам у зручний для Вас час!