м. Івано-Франківськ, вул. Ак. Cахарова 25а
Прокласти маршрут

Професійне лікування карієсу різних стадій

Записатись в клініку Онлайн консультація
Лікування карієсу

Лікування карієсу

Зубний біль лякає дітей і дорослих, чоловіків і жінок, адже він проявляється нестерпністю та небезпечністю. Одна з головних причин його виникнення – карієс, який є найпоширенішим захворюванням зубів. Він може бути небезпечним в різній мірі, але лікування необхідне в будь-якому випадку, щоб не спровокувати додаткових серйозних ускладнень зі здоров’ям.

Наш Центр практичної стоматології, який находиться в Міжгір’ї та Івано-Франківську, проводить професійне та ефективне лікування карієсу на різних стадіях з використанням дентального операційного мікроскопу. Наші лікарі підходять до кожного випадку індивідуально та з відповідальністю, пропонуючи сучасні стоматологічні методи.

Що собою представляє карієс

Карієс – це захворювання зуба при якому відбувається руйнування емалі та дентину, в результаті, на його поверхні утворюються пошкодження  – «дірка». Воно починається без особливих симптомів. Спочатку пошкоджується зубна емаль, на ній з’являються темні чи світлі плями. Потім, при відсутності своєчасного лікування, утворюються порожнини в зубі. Якщо її не лікувати то може  уражатися нерв зуба, що може привести до дуже серйозних та неприємних наслідків.

Головні та допустимі методи лікування карієсу

Усунення карієсу незалежно від складності та розповсюдження розпочинається з етапу обстеження. Для більш точної діагностики стоматологи застосовують рентгенографію.

Наш Центр практичної стоматології в залежності від стадії захворювання проводить лікування карієсу такими способами:

  • Без препарування. Це усунення карієсу без процесу «свердління» твердих тканин зуба. Проводиться лише в випадку початкової стадії, коли емаль змінила колір, на ній з’явилися плями.
  • Шляхом оперативного видалення уражених тканин з подальшим заповненням дефекту на поверхні зуба.

В деяких випадках пошкодження зубів є можливість замінити пломби та реставрації більш досконалими та надійними конструкціями, такими як керамічні вкладки, накладки або напівкоронки. Якщо такий варіант допустимий, лікарі нашого стоматологічного центру з радістю проінформують про переваги та виконають цю роботу для пацієнтів на високому професійному рівні.

Спеціалісти нашого стоматологічного центру у місті Івано-Франківськ завжди індивідуально підходять до кожного пацієнта. Для виявлення карієсу, безболісного та ефективного лікування нашими стоматологами використовується операційний мікроскоп. За допомогою мікроскопу видаляються тільки змінені тканини зубів. Ми рекомендуємо регулярно проводити обстеження ротової порожнини та стану зубів, щоб запобігти захворюванню, в тому числі карієсу. Адже профілактика захворювань та своєчасне виявлення проблеми – найкраща інвестиція у Ваше здоров’я.

Відгуки

«Відчувається, що працюють професіонали»

О. Остапенко

Була на прийомі, проводилось обстеження та лікування. Гарне обслуговування, лікування, ставлення персоналу, якісне обладнання. Відчувається що працюють професіонали. Буду радити цей центр знайомим.

«Вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами!»

Від рятувальника Ігоря Біскупа

Всю команду клініки “Центр практичної стоматології” щиро вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами! Миру і злагоди у ваших родинах, нових починань у 2016 році, хорошого настрою, щастя, любові та достатку і нехай усе задумане і мрії збудиться.

«Обстеження на дуже сучасному обладнанні»

Гойда О.

Проводив обстеження і лікування в стоматології. Все дуже сподобалось. Обстеження на дуже сучасному обладнанні, персонал і лікарі обслуговують на високому професійному рівні. Бажаю успіху.

«Wish you to always progress, and heath for all!»

Iryna from California

It was a great pleasure to be a patient in such beautiful clinic. You have very comfortable and pleasant atmosphere, which makes you want to come back. All doctors and personnel are extremely friendly. Thank you very much for such wonderful experience. I advise everyone to visit this professional and upscale dentistry. Wish you to always progress, and heath for all!

«Рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий»

Юрій Андрійович

У центрі практичної стоматології я вперше побував тиждень тому, що було пов’язано з невиліковною операцією. Завдяки працівникам Центру все пройшло легко й безболісно, рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий. Хочеться побажати Центрові так тримати й надалі. І за потреби – приходити ще. З найкращими побажаннями.

«Приятно поразила современная методика лечение»

Атаманчук О.С.

Совершенно случайно попала в данное заведение поставить пломбу. Была просто приятно шокирована профессиональному подходу к процессу. Приятно поразила современная методика лечение. Огромная благодарность доктору Олегу Гавинскому за чуткость, старательность, профессионализм. Видно что человек на своем месте и очень любит свою роботу. Также огромное спасибо всему персоналу за внимательность, вежливость и понимание.

«Пізніше ще меншого сина приведем»

Куляк А.Г.

Ми ходим до Оксани Сергіївни, дуже задоволені (особливо дитина). Якісне лікування, хороше ставлення до дитини. Оксана Сергіївна прекрасний спеціаліст, дуже приємний лікар, хочеться іще приходити. Ми дуже задоволені, будем ходити до Оксани Сергіївни і пізніше ще меншого сина приведем. Центр Практичної Стоматології буду рекомендувати усім.

«Щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу»

Кулик С.І.

Шановні лікарі клініки “Центр практичної стоматології” щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу. Щоб ваша робота була для клієнтів задовільною. Хай щастить Вам.

«Велике дякую за професійний підхід»

Сім'я Ходак

Велике дякую за професійний підхід, дбайливе ставлення, здорову та щасливу посмішку. Процвітання ВАМ!

Відео від клієнтів

Гніда
Андрій
Богданович


Головний лікар

Детальніше про лікаря

Гніда
Оксана
Сергіївна


Дитячий стоматолог

Детальніше про лікаря

Гавінський
Олег
Олегович


Лікар терапевт та ендодонтист

Детальніше про лікаря

Гніда
Юліана
Богданівна


Лікар ортодонт

Детальніше про лікаря

Мельник
Ярослав
Володимирович

Лікар-ортопед

Детальніше про лікаря

Гніда
Богдан
Юліанович


Лікар хірург-імплантолог

Детальніше про лікаря

Залишились запитання?

Вкажіть контактну інформацію та час для дзвінка і наш адміністратор зателефонує Вам у зручний для Вас час!