м. Івано-Франківськ, вул. Ак. Cахарова 25а
Прокласти маршрут

Вініри – ваша ідеальна посмішка

Записатись в клініку Онлайн консультація
все про вініри

Все про вініри

Вініри — ваша ідеальна посмішка

Гарна, сяюча та щира посмішка важлива для кожної людини. Це запорука гарного настрою, впевненості в собі, в своїй красі та неперевершеності. Але природа не завжди нагороджує нас гарною білосніжною посмішкою, яка здатна приваблювати всіх навколо. Наш Центр практичної стоматології з радістю допоможе кожному пацієнту, подарувавши ідеальну посмішку та впевненість в собі. Ми пропонуємо сучасний метод естетичної стоматології – встановлення керамічних вінірів, за допомогою яких можна отримати справжню голлівудську посмішку всього за декілька візитів до стоматолога.

Що собою представляють керамічні вініри – показання та етапи їх встановлення

Вінір представляє собою тоненьку керамічну накладку високої твердості, яка надійно фіксується до передньої поверхні зубу. Її товщина складає всього 0,2-0,5 міліметри. За допомогою таких унікальних накладок можна коригувати відтінок зубів та усувати невеликі дефекти зубів. Керамічні вініри характеризуються високою твердістю та неперевершеною естетичністю. Високі показники допустимого навантаження гарантують їх надійну довговічну службу.

Наші стоматологи у місті Івано-Франківськ та Міжгір’ї здатні на високому професійному рівні створити ідеальну посмішку за допомогою встановлення високоякісних керамічних вінірів. Ми гарантуємо стандарти сучасної стоматології – функціональні, гігієнічні та естетичні.

Показання до встановлення вінірів

 • Естетична недосконалість зубів;
 • Незадоволення відтінком емалі;
 • Кривизна зубів, негарна форма;
 • Наявність широких щілин між зубами;
 • Проблема ясенної посмішки;
 • Слабкий тонус м’язів та шкіри знизу лиця.

Головні етапи встановлення вінірів

Перед початком лікувального процесу проводиться:

 • Комп’ютерна томографія;
 • Сканування щелепи;
 • Функціональне діагностування;
 • Моделювання посмішки

Встановлення вінірів відбувається такими основними етапами:

 • Препарування (обточування) зубів;
 • Установка конструкції тимчасового типу;
 • Примірка виготовлених вінірів та їх фіксація.

Після встановлення вінірів стоматологи дають такі рекомендації:

 • Доглядати за ротовою порожниною та зубами, як завжди;
 • Один раз на півроку проводити огляд та професійну гігієну зубів.

Наші стоматологи в Івано-Франківську та Міжгір’ї при моделюванні вашої майбутньої посмішки врахують всі ваші побажання та реалізують очікування. Ми завжди дбаємо про естетичний вигляд і здоров’я ваших зубів.

Поширені міфи про вініри

Існує чимало міфів про те, що встановлення вінір може призвести до проблем. Наші спеціалісти дають відповіді на деякі з них.

Міф 1. Зуби під вінірами псуються

Керамічні вініри фіксуються до поверхні зубів адгезивно, а не на цемент, як металокерамічна коронка. При адгезивній фіксації руйнування неможливе.

Міф 2. Вініри з часом можуть відклеїтися

При професійній роботі зубного техніка та стоматолога, при дотриманні технологій та якості матеріалів вініри не можуть відклеїтися, вони служать більше 10-15 років.

Міф 3. Вініри змінюють колір та можуть потемніти

Керамічні накладки якісні, вони не змінюють відтінок. Потемніти можуть лише дешеві композитні матеріали.

Міф 4. Немає різниці між дешевими та дорогими вінірами

Саме від якості матеріалу, технології виготовлення, професіоналізму зубного техніка та лікаря залежить ціна вінірів. Низька ціна – це зазвичай композитні накладки, які з часом змінюють відтінок, накопичуючи барвники.

Міф 5. Краще поставити люмініри, а не вініри

Різниця між вініром та люмініром у способі підготовки до фіксації, який обирається залежно від клінічної ситуації та визначається лише після діагностики. Вінір встановлюється з препаруванням зубів, а люмінір – без.

Наш Центр практичної стоматології гарантує відновлення естетичності зубів, збереження їх здоров’я та функцій зубів.

Відгуки

«Відчувається, що працюють професіонали»

О. Остапенко

Була на прийомі, проводилось обстеження та лікування. Гарне обслуговування, лікування, ставлення персоналу, якісне обладнання. Відчувається що працюють професіонали. Буду радити цей центр знайомим.

«Вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами!»

Від рятувальника Ігоря Біскупа

Всю команду клініки “Центр практичної стоматології” щиро вітаю з Новим Роком та з прийдешніми Різдвяними святами! Миру і злагоди у ваших родинах, нових починань у 2016 році, хорошого настрою, щастя, любові та достатку і нехай усе задумане і мрії збудиться.

«Обстеження на дуже сучасному обладнанні»

Гойда О.

Проводив обстеження і лікування в стоматології. Все дуже сподобалось. Обстеження на дуже сучасному обладнанні, персонал і лікарі обслуговують на високому професійному рівні. Бажаю успіху.

«Wish you to always progress, and heath for all!»

Iryna from California

It was a great pleasure to be a patient in such beautiful clinic. You have very comfortable and pleasant atmosphere, which makes you want to come back. All doctors and personnel are extremely friendly. Thank you very much for such wonderful experience. I advise everyone to visit this professional and upscale dentistry. Wish you to always progress, and heath for all!

«Рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий»

Юрій Андрійович

У центрі практичної стоматології я вперше побував тиждень тому, що було пов’язано з невиліковною операцією. Завдяки працівникам Центру все пройшло легко й безболісно, рівень послуг та уваги до пацієнта надзвичайно високий. Хочеться побажати Центрові так тримати й надалі. І за потреби – приходити ще. З найкращими побажаннями.

«Приятно поразила современная методика лечение»

Атаманчук О.С.

Совершенно случайно попала в данное заведение поставить пломбу. Была просто приятно шокирована профессиональному подходу к процессу. Приятно поразила современная методика лечение. Огромная благодарность доктору Олегу Гавинскому за чуткость, старательность, профессионализм. Видно что человек на своем месте и очень любит свою роботу. Также огромное спасибо всему персоналу за внимательность, вежливость и понимание.

«Пізніше ще меншого сина приведем»

Куляк А.Г.

Ми ходим до Оксани Сергіївни, дуже задоволені (особливо дитина). Якісне лікування, хороше ставлення до дитини. Оксана Сергіївна прекрасний спеціаліст, дуже приємний лікар, хочеться іще приходити. Ми дуже задоволені, будем ходити до Оксани Сергіївни і пізніше ще меншого сина приведем. Центр Практичної Стоматології буду рекомендувати усім.

«Щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу»

Кулик С.І.

Шановні лікарі клініки “Центр практичної стоматології” щиро вдячна Вам гарні відносини і якісну роботу. Щоб ваша робота була для клієнтів задовільною. Хай щастить Вам.

«Велике дякую за професійний підхід»

Сім'я Ходак

Велике дякую за професійний підхід, дбайливе ставлення, здорову та щасливу посмішку. Процвітання ВАМ!

Відео від клієнтів

Гніда
Андрій
Богданович


Головний лікар

Детальніше про лікаря

Гніда
Оксана
Сергіївна


Дитячий стоматолог

Детальніше про лікаря

Гавінський
Олег
Олегович


Лікар терапевт та ендодонтист

Детальніше про лікаря

Гніда
Юліана
Богданівна


Лікар ортодонт

Детальніше про лікаря

Мельник
Ярослав
Володимирович

Лікар-ортопед

Детальніше про лікаря

Гніда
Богдан
Юліанович


Лікар хірург-імплантолог

Детальніше про лікаря

Залишились запитання?

Вкажіть контактну інформацію та час для дзвінка і наш адміністратор зателефонує Вам у зручний для Вас час!